Wizyta Małgorzaty Wassermann w Kalwarii Zebrzydowskiej w ramach trwającej kampanii prezydenckiej

W ubiegłym tygodniu w ramach trwającej kampanii prezydenckiej odwiedziła Kalwarię Zebrzydowską Pani Małgorzata Wassermann. Spotkanie odbyło się w remizie OSP w Kalwarii Zebrzydowskiej. Pani Poseł była jedynym tak znanym politykiem, który odwiedził Kalwarię Zebrzydowską przed I turą wyborów prezydenckich.

Niedawno w ramach trwającej kampanii prezydenckiej odwiedziła Kalwarię Zebrzydowską Pani Małgorzata Wassermann. Spotkanie odbyło się w remizie OSP w Kalwarii Zebrzydowskiej. Pani Poseł była jedynym tak znanym politykiem, który odwiedził Kalwarię Zebrzydowską przed I turą wyborów prezydenckich. W spotkaniu uczestniczyli także posłowie Filip Kaczyński i Marek Polak.

Poseł Wasserman zwróciła uwagę w swoim wstąpieniu, że w przypadku Prezydenta Andrzej Dudy nieprzychylne mu media tworzą narrację wobec tego, co powiedział Prezydent, aby skłócić na, czy obrócić przeciw nam całe społeczeństwo. Wobec Prezydenta stosuje się nierówność, gdyż pochodzi ze środowiska Prawa i Sprawiedliwość, a nie stosowano tej miary wobec innych. Wobec niego żąda się odebrania tytułu, wyrzucenia z uczeni, wszczęcia wobec niego postępowania. Podczas łamania procedur w sprawie katastrofy smoleńskiej, nikt się nie odzywał… A wobec Prezydenta Dudy można powiedzieć wszystko. 

Posłanka zwróciła uwagę na wypowiedzi Prezydenta w sprawach LGBT. „Nikt z nas nigdy, nie był człowiekiem nietolerancyjnym. My wszyscy jesteśmy ludźmi bardzo tolerancyjni. Natomiast trzeba sobie powiedzieć jasno, że nie ma, nie było i nie będzie naszej zgody na adopcję przez pary homoseksualne i na to, póki Prawo i Sprawiedliwość rządzi, zgody nie będzie. Nie ma podobnie naszej zgody na to, aby ktokolwiek zwłaszcza osoby wywodzące się z tych środowisk w sposób wulgarny manifestowały swoje upodobania i przynależności… Pan Prezydent Duda powiedział tylko o tym, że LGBT to jest pewna ideologia, ale w żaden sposób nie odniósł się do tego, ze on dyskryminuje te osoby. Każdy ma prawo żyć po swojemu, każdy ma prawo wierzyć i myśleć w to co uznaje za stosowne, ale też musi szanować prawa innych.”

Pani Wasserman zwróciła uwagę także na zachowanie rządu w czasie pandemii, że dzięki, takiemu a nie innemu podejściu uniknęliśmy przepełnionych szpitali i trudnego wyboru, czyje życie jest ważniejsze. Podkreśliła także, jak ważna jest dobra współpraca pomiędzy rządem a prezydentem w trudnych chwilach, takich jak pandemia. 

Sala na spotkaniu była wypełniona po brzegi, tak, jak zgodnie z zarządzenia można organizować spotkania w czasie pandemii.

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x