Wiosenne malowanie dachów, Kalwaria i okolice

Wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca warto zadbać o swój dach i zakonserwować go na kolejne lata, upewnić się, że jest odporny na wysokie temperatury latem i deszcz i śnieg zimą. Firmą, która najlepiej wywiąże się z tego rodzaju usługi jest wadowicki Dachmal, którego ponad dwudziestodwuletnie doświadczenie oraz wysoki poziom profesjonalizmu ugruntowały wiadącą pozycje na rynku usług remontowo-budowlanych.

Czynnikami, które wyróżniają Dachmal na tle konkurencji są z pewnością metody ich pracy. Wszystkie bowiem czynności wykonywane są metodą alpinistyczną – bez ustawiania i używania rusztowań. Powierzchnia dachu z blachy przed pokryciem powłoką malarską jest dokładnie czyszczona, a do malowania używane są tylko trwałe i sprawdzone farby. Zlecenia realizowane są ręcznie dzięki czemu żaden szczegół czy zakamarek nie zostaje pominięty, a pisemna gwarancja udzielana jest na dłuższy czas.

Firma poza czyszczeniem oraz malowaniem dachów z każdego materiału świadczy również usługi w zakresie:

  • malowania i wykańczania wnętrz budynków
  • malowania elewacji
  • obróbek blacharskich, montażu rynien i śniegołapów
  • realizacji trudnych zleceń takich jak malowanie kościołów, wysokich budynków, szkół, hal fabrycznych, dachów o dużym spadzie i kącie nachylenia.

Firma Dachmal Malowanie Dachów swoją działalnością obejmuje tereny Małopolski, Śląska i Podkarpacia.
Wycena niezależnie od miejsca zawsze jest darmowa!

Umiejętności pracowników Dachmalu potwierdzają certyfikaty odbytych szkoleń w zakresie profesjonalnego wykorzystania farb Lowicyn z Polifarbu Łódź. O sumienności oraz profesjonalizmie wykonywanych usług świadczą referencje zadowolonych klientów oraz szeroka galeria zdjęć ukończonych zleceń widoczna na firmowej stronie www.
Po więcej informacji zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.dachmal.pl lub pod numerem telefonu 605 614 089.

About Author

Reklama