Wianki nad Skawą w Wadowicach – szykuje się ciekawa impreza w piątek

Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński zaprasza na rozpoczęcie wakacji w spektakularnym stylu!  Wianki nad Skawą (21.06) to warsztaty wiankowe, animacje, dmuchańce, siatkówka plażowa, przejażdżki ciuchcią i dorożką, automobile oraz pyszne jedzenie. Będzie wystrzałowa eksplozja kolorów oraz koncert zespołu LemON a na koniec… dyskoteka z DJ Sławomirem!

Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński zaprasza na rozpoczęcie wakacji w spektakularnym stylu!  Wianki nad Skawą (21.06) to warsztaty wiankowe, animacje, dmuchańce, siatkówka plażowa, przejażdżki ciuchcią i dorożką, automobile oraz pyszne jedzenie. Będzie wystrzałowa eksplozja kolorów oraz koncert zespołu LemON a na koniec… dyskoteka z DJ Sławomirem!

Wianki nad Skawą, czyli prawdziwe święto wakacji!

Od rana Bulwary nad Skawą będą tętnić sportowymi emocjami – Gmina Wadowice wraz ze Stowarzyszeniem ALPS Wadowice zaprasza do Turnieju w Plażówkę o Puchar Burmistrza Wadowic.

O 14.00 zabawy dla najmłodszych. Zaplanowano ogromną, bezpłatną strefę zabaw, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Będą dmuchańce (zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, gigantyczne piłkarzyki i zamek do skakania), zabawy sportowe (konkurencje sportowe, gigantyczna tarcza do rzutek i twister) oraz uwielbiane przez dzieci malowanie twarzy. W strefie automobili zrobicie sobie pamiątkowe zdjęcia w zabytkowych samochodach, skorzystacie również z przejażdżki wadowicką ciuchcią oraz bajkową dorożką, a w namiocie naszych wolontariuszy z dwóch wadowickich wspólnot: Dom Maryi oraz Effatha – będą czekać na Was animatorzy dla dzieci z mnóstwem energii i pomysłów dla Waszych maluchów!

Od 15.00 wraz z Wadowickim Centrum Kultury zapraszamy na Warsztaty Wiankowe. Nauka plecenia wianków to doskonała zabawa dla osób w każdym wieku! Pod okiem doświadczonych instruktorek stworzycie własnoręcznie wspaniały wianek ze świeżych kwiatów, który wygląda pięknie i pachnie cudownie! Swoje kompozycje możecie od razu założyć, a potem zdecydować, czy romantycznie puścić je z nurtem Skawy (wspólne puszczanie zaplanowano na godzinę 18.30), czy wrócić do domu z kwiatami na głowie 🙂

Na pewno spodoba się Wam wystrzałowa Eksplozja Kolorów, zaproszoną przez Młodzieżową Radę Miejską. Zabawa polega na wyrzucaniu w górę jednocześnie przez setki osób barwnego pudru, który w powietrzu tworzy kolorową chmurę. Puder jest przyjazny środowisku, bezpieczny dla zdrowia i będzie dostępny do zakupienia na miejscu. Wyrzuty zaplanowano o pełnych godzinach od 15.00 do 20.00 – to będą idealne chwile by się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia.

Wieczorny koncert to prawdziwa gratka! Gwiazdą będzie zespół LemON z charyzmatycznym wokalistą i kompozytorem Igorem Herbutem. Grupa założona w 2011 roku ma na koncie 4 albumy studyjne, które pokryły się złotem, platyną i podwójną platyną, a dwa z nich były nominowane do Fryderyków. Wszyscy znamy utwory takie jak ,,Napraw”, ,,Nice”, ,,Jutro”, czy ,,Scarlett” – łącznie teledyski zespołu wyświetlono niemal 100 milionów razy.

Co zaśpiewają w Wadowicach? Tego dowiecie się już niebawem, początek ich występu o godzinie 21.00! Wcześniej, bo już od godziny 19.00, publiczność będzie rozgrzewać szereg artystów z Wadowic: najzdolniejsi uczestnicy festiwalu „Talenty”, Szkoła Muzyczna YAMAHA Band oraz Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach pod kierownictwem Alicji Jakubiak.

A po koncercie? To jeszcze nie koniec! DJ Sławomir przy swojej konsolecie nie da Wam odpocząć i zaprasza do szalonej zabawy przy lekkiej, wakacyjnej muzyce. Plenerowa dyskoteka potrwa do 24.00. Zapraszamy!

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

Organizatorem wydarzenia jest Gmina Wadowice

Serdecznie dziękujemy wszystkim współorganizatorom i partnerom wydarzenia. Są to:

Wadowickie Centrum Kultury

Stowarzyszenie ALPS w Wadowicach

Młodzieżowa Rada Miejska w Wadowicach

Lanckorońskie Automobile

Kucyk Mini ZOO

Zaczarowana Dorożka

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia w Wadowicach

YAMAHA Szkoła Muzyczna

ZHP Hufiec Ziemi Wadowickiej

Wspólnota Dom Maryi

Wspólnota Effatha

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x