fot. Gmina Kalwaria Zebrzydowska | facebook

W weekend w Kalwarii i Barwałdzie Górnym odbędą się zintegrowane działania taktyczne wojska

W dniach od 11 – 12 maja na terenie miasta i gminy Kalwaria Zebrzydowska zostanie zorganizowane szkolenie o charakterze wojskowym w postaci przemarszu po wyznaczonej trasie pomiędzy miejscowościami: Lgota, Wysoka, Kalwaria Zebrzydowska oraz Barwałd Górny.

 
Celem szkolenia będzie prowadzenie zintegrowanych działań taktycznych w stałym rejonie odpowiedzialności 112 batalionu lekkiej piechoty w Oświęcimiu (112 blp), o charakterze powszechnym, permanentnym i nieliniowym.
Podczas szkolenie nie przewiduje się użycia środków pozoracji pola walki. Organizator szkolenia – D-ca 112 blp w Oświęcimiu, bierze pełną odpowiedzialność za jego przebieg, zabezpieczy teren na czas jego organizacji oraz usunie wszelkie oznakowania i śmieci po jego zakończeniu. Szkolenie nie spowoduje wstrzymania ani utrudnień w ruchu drogowym. W szkoleniu weźmie udział ok. 100 żołnierzy.
 
W związku z powyższym zwracam się z uprzejmą prośbą do Państwa o zgłaszanie do urzędu jakichkolwiek powstałych problemów czy utrudnień w związku z realizacją tego szkolenia na terenie miasta i gminy Kalwaria Zebrzydowska.
0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x