Piknik Charytatywny w Skawinkach dla Artura

Mecz, pokazy, piknik i disco pod gwiazdami – charytatywna impreza w Skawinkach dla 9 Artura

Zapraszamy w sobotę 18 maja na Wielką Imprezę Charytatywną dla 9 letniego Artura do Skawinek. Organizatorzy przygotowali występy grupy tanecznej, możliwość przejażdżki motocyklami, licytację, bufet, disco pod gwiazdami a także rywalizację sportową – mecz Korona Skawinka vs LKS Chełm Stryszów.

 

 W sierpniu 2020 r. u Artura zdiagnozowano autyzm, niepełnosprawność intelektualną i padaczkę. Dodatkowo w 2021 r. okazało się, że Artur oprócz problemów psychologicznych, ma problemy z postawą. Prezentuje uogólnione napięcie mięśniowe, ma problemy ze stabilizacją i równowagą. Ponadto Jego prawe biodro jest skrzywione, co utrudnia Mu utrzymanie prostej postawy, a w przyszłości może doprowadzić do poważnej i nieuleczalnej wady. Ma również koślawość stóp i płaskostopie.

Artur bierze udział w terapii SI, fizjoterapii, rehabilitacji, zajęciach z logopedą oraz pedagogiem, które są Mu bardzo potrzebne, m.in. ułatwiają codzienne funkcjonowanie i naukę. Terapia jest niezwykle ważna, jednak generuje bardzo duże koszty, które przekraczają możliwości finansowe naszej rodziny.

Potrzebujemy środków pieniężnych na terapie, badania oraz leczenie. Bardzo prosimy o wpłaty. Walczymy o Jego zdrowie, przyszłość i sprawne funkcjonowanie w społeczeństwie -piszą Rodzice.

Włączmy się w pomoc Arturowi

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x