mat. CKSiT w Kalwarii Zebrzydowkiej

W niedzielę zapraszamy na Biegusia Kalwaryjskiego i Dzień Dziecka z Alicją w Krainie Czarów

Zapraszamy  serdecznie na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 2 czerwca 2024 roku (niedziela) na obiektach sportowych Kalwarianka przy ul. Mickiewicza 16. To będzie dzień pełen sportu, zabawy i niezapomnianych wrażeń dla całej rodziny!

 

Bieguś Kalwaryjski – Rodzinne Zawody Biegowe

Bieguś Kalwaryjski to coroczna impreza biegowa, która przyciąga uczestników w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Niezależnie czy jesteś doświadczonym biegaczem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem, znajdziesz coś dla siebie. Zawodnicy będą rywalizować na 10 dystansach na bieżni lekkoatletycznej oraz w biegu ulicznym (4,5 km) i konkurencji nordic walking (3 km). Trasa obu biegów będzie przebiegała przez ulice Kalwarii Zebrzydowskiej, zapewniając uczestnikom wyjątkowe widoki i sportowe emocje.
Program zawodów:
· Rozgrzewka z NeverAverage: godz. 12:20
· Start Biegu Ulicznego: godz. 12:30
· Start Konkurencji Nordic Walking: godz. 12:40
· Sztafeta Rodzinna: godz. 13:45
· Rozdanie nagród i konkurs: godz. 14:30
Biegi na bieżni lekkoatletycznej obejmują krótsze dystanse, idealne dla młodszych uczestników oraz rodziców, którzy chcą wspólnie z dziećmi spędzić aktywnie czas.
Jak się Zarejestrować?
W dniu zawodów, rejestracja będzie możliwa od godz. 9:00 do 10:00 na bieżni lekkoatletycznej stadionu MKS Kalwarianka.

Nasi Sponsorzy
Głównym sponsorem Biegusia Kalwaryjskiego jest firma Ryłko. Wydarzenie wspierają również: Bank Spółdzielczy w Kalwarii Zebrzydowskiej, Strefa Spania, Meble Eska, Dinolandia i Ogród Jana Pawła II w Inwałdzie, polski producent obuwia Edeo, Inspiro AGD, Grasshopper, Studio Treningowo-Fizjoterapeutyczne Never Average Adrian Sajdak, Energylandia Zator, Świat Marzeń Inwałd, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Eska, Bartuś – producent obuwia dla dzieci, Arka Zebrzydowice, Mebloform, Gospodarstwo Rolne Wiesław Kuśmierz, Restauracja Dziewiętnastka, Makeup & More Justyna Lorens, Toys4Sale, Grasshopper, Bartuś – obuwie dla dzieci, Bioeco by Arka, Mebloform oraz Starostwo Powiatowe w Wadowicach – Wydział Promocji i Rozwoju Powiatu.

 

Dzień Dziecka z Alicją w Krainie Czarów

Równocześnie na obiektach sportowych Kalwarianka odbędzie się Dzień Dziecka z Alicją w Krainie Czarów. Zapraszamy wszystkie dzieci na dzień pełen bajkowej aury i przygód od godz. 11:00 do 17:00. W programie m.in.:
· Dmuchańce
· Wodne tatuaże
· Festiwal baniek mydlanych
· Piana party
· Gry wielkoformatowe
Od godz. 14:00 do 17:00 odbędzie się Wielka Terenowa Gra Rodzinna z Alicją w Krainie Czarów. Zespoły rodzinne będą odbierać karty gry i poruszać się po terenie obiektu, zbierając pieczątki za wykonane zadania. Na uczestników czekają atrakcje takie jak herbatka z Szaloną Kapelusznicą, warsztaty plastyczne, gra w krokieta z Flamingami, poszukiwania kota Cheshire’a, łapanie białego zająca i wiele innych. Rozstrzygnięcie gry z nagrodami odbędzie się o godz. 17:15.
Wszystkie atrakcje są bezpłatne!

Nie przegapcie tego wyjątkowego dnia! Przyjdźcie z rodziną, przyjaciółmi i spędźcie czas na sportowo oraz w bajkowej atmosferze Alicji w Krainie Czarów. Do zobaczenia na Biegusiu Kalwaryjskim i Dniu Dziecka!

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x