Sejmik Województwa Małopolskiego dofinansował budowę boiska przy Liceum w Kalwarii oraz przebudowę bieżni na Kalwariance

W dniu dzisiejszym (21 czerwca) Sejmik Województwa Małopolskiego dofinansował budowę boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół i Placówek Oświatowych im. M. Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej w kwocie 116.180 zł. Dodatkowo na przebudowę bieżni na Kalwariance przeznaczono 124.660 zł.

W dniu dzisiejszym (21 czerwca) Sejmik Województwa Małopolskiego dofinansował budowę boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół i Placówek Oświatowych im. M. Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej w kwocie 116.180 zł. Dodatkowo na przebudowę bieżni na Kalwariance Sejmik przeznaczył 124.660 zł.

Boisko wielofunkcyjne ma powstać pomiędzy Apteką a salą gimnastyczną. Pieniądze na obie inwestycje (boisko i bieżnia) pochodzą z dotacji w ramach małopolskiej infrastruktury rekreacyjno -sportowej. Serdecznie dziękujemy wszystkim Radnym Wojewódzkim za wsparcie naszych inicjatyw.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
piotr
piotr
22 czerwca 2021 16:35

w przypadku Kopernika beznadziejny pomysł, po co i komu! na tym miejscu powinna powstać strzelnica w porozumieniu z MON, które kiedyś chciało sfinansować taki projekt, strzelnica dla klas wojskowych i „Skały” , dla np. klubu strzeleckiego, zamiast ładować kasę w beznadziejną gminną piłkę nożną, należy rozwijać inne sporty, szczególnie t te „niszowe”.

wawek
wawek
Reply to  piotr
27 czerwca 2021 15:07

Piotrusiu, koniecznie wspieraj plucie na odległość i pchełki.

piotr
piotr
Reply to  wawek
28 czerwca 2021 16:41

plucie na odległość i pchełki bardzo fajne konkurencje ale nie olimpijskie, po występie naszych żelików na Euro ani jedna zlotówka nie powinna iść na piłkę nożną.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x