fot. CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej

Twórcze Spotkanie przy Herbacie: Warsztaty świec sojowych z kwiatami w Starym Kinie

Zapraszamy wszystkich miłośników rękodzieła na kolejne, niezwykłe „Twórcze Spotkanie przy Herbacie”, które odbędzie się 16 stycznia 2024 r. o godzinie 18:00 w Starym Kinie, czyli w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej.

 

Tym razem CKSiT przygotowało dla Was niezwykłe warsztaty, podczas których każdy uczestnik będzie mógł stworzyć swoją własną, unikalną świecę sojową z dodatkiem pięknych suszonych kwiatów. To nie tylko spotkanie, to prawdziwa podróż w świat zapachów, kolorów i twórczej ekspresji.

Szczegóły:
– Data: 16 stycznia 2024 r. (wtorek)
– Godzina: 18:00
– Miejsce: Stare Kino, ul. Mickiewicza 4, Kalwaria Zebrzydowska

W koszt uczestnictwa (35 zł/osoba) wliczone są wszystkie niezbędne materiały, a każdy uczestnik zabierze ze sobą swoją własnoręcznie wykonaną świecę. Organizator zapewnia aromatyczną kawę, relaksującą herbatę i twórczą atmosferę.

Zapisy (osobiście w Starym Kinie lub telefonicznie) i wpłaty do 5 stycznia 2024 r.

Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do wcześniejszych zapisów i wpłat. Bez wcześniejszego zapisu i wpłaty uczestnictwo nie będzie możliwe ze względu na konieczność odpowiedniego przygotowania materiałów.

Spotkanie poprowadzi Natalia Bordak wraz z grupą artystyczną Twórczy Ferment. To doskonała okazja, aby doświadczyć niezapomnianej przygody z rękodziełem.

Korzyści z udziału w warsztatach:
° Zmiana środowiska: przyjście do Starego Kina to nie tylko okazja do tworzenia, ale także możliwość oderwania się od codziennego otoczenia i zanurzenia w inspirującej atmosferze.
° Poznanie nowych osób: warsztaty to doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości i dzielenia się pasją z innymi miłośnikami sztuki i rękodzieła.
° Twórcze spędzenie wolnego czasu: uczestnictwo w warsztatach to nie tylko okazja do nauki nowych umiejętności, ale również doskonały sposób na kreatywne i satysfakcjonujące spędzenie czasu wolnego.

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x