Turniej strzelecki dla uczczenia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości - 28 listoapda 2018 r. - fot. KPP w Wadowicach

Turniej strzelecki dla uczczenia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

28 listopada 2018 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Wadowicach zorganizowano „Turniej strzelecki z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości”. Organizatorami zawodów byli: CKZiU nr 2 w Wadowicach, Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach oraz International Police Association Sekcja Polska – Region IPA Wadowice. W turnieju uczestniczyło łącznie 8 drużyn z trzech szkół średnich powiatu wadowickiego: drużyna z CKZiU w Andrychowie i ZSiPO w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz sześć drużyn z klas o profilu policyjnym z CKZiU nr 2 w Wadowicach.

W środę 28 listopada 2018 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Wadowicach zorganizowano „Turniej strzelecki z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości”. Organizatorami zawodów byli:  CKZiU nr 2 w Wadowicach, Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach oraz International Police Association Sekcja Polska – Region IPA Wadowice. W turnieju uczestniczyło łącznie 8 drużyn z trzech szkół średnich powiatu wadowickiego: drużyna z CKZiU w Andrychowie i ZSiPO w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz sześć drużyn z klas o profilu policyjnym z CKZiU nr 2 w Wadowicach.

Uczestnicy mieli za zadanie oddać po dwadzieścia strzałów z karabinka pneumatycznego Gamo Delta Fox GT Whisper do tarczy 14 x 14 cm, z odległości 10 metrów – postawa strzelecka stojąca. Umiejętności zawodników oceniała komisja sędziowska, w skład której wchodzili funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych wadowickiej komendy.

Wyniki rywalizacji wyglądały następująco :

 

INDYWIDUALNIE

 

      1. DOMINIKA DYNUR ZSiPO Kalwaria Zebrzydowska

143

      2. JAKUB ZDRADA CKZiU Andrychów

141

      3. DAMIAN WCISŁO 1 drużyna ILP

141

 

DRUŻYNOWO

 

      1. CKZiU Andrychów

411

      2. ZSiPO Kalwaria Zebrzydowska

376

      3. 1 drużyna III LP

376

      4. 2 drużyna II LP

321

      5. 1 drużyna I LP

318

      6. 1 drużyna II LP

312

      7. 2 drużyna I LP

268

      8. 2 drużyna III LP

250

 

Na zakończenie turnieju, Komendant Powiatowy Policji w Wadowicach – insp. Włodzimierz Warzecha, Dyrektor CKZiU Nr 2 w Wadowicach – mgr inż. Jerzy Kotaś, Naczelnik Wydziału Prewencji KPP Wadowice – podkom. Artur Studnicki oraz Przewodniczący  Regionu IPA Wadowice – Andrzej Cholewa wręczyli laureatom dyplomy i puchary, które zostały ufundowane przez Region IPA Wadowice.

Tekst : Andrzej Cholewa
Źródło: KPP w Wadowicach
fot. KPP w Wadowicach

 

0 0 votes
Article Rating

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x