mat. Stowarzyszenia im. Świętego Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej

Turniej charytatywny – Strażacy dla Ewy!

Zapraszamy do udziału w Charytatywnym Turnieju piłki nożnej halowej – Strażacy dla Ewy! W Turnieju charytatywnym wystąpią zespoły związane z OSP.

 

Dochód z Turnieju zostanie przeznaczony dla 8-letniej Ewy z Zebrzydowic, która potrzebuje wsparcia. Zmaga się ona z wieloma chorobami min. z wadą genetyczną i wymaga stałej i kosztowej opieki i rehabilitacji.

Turniej odbędzie się 3 marca – niedziela w Hali Sportowej ZSiPO w Kalwarii Zebrzydowskiej (hala Liceum im. M. Kopernika). Gramy 4+1. Wpisowe 250 zł.

Zapisy: tel – 692-803-701, mail – sjp2pk@gmail.com Liczba drużyn jest ograniczona, pierwszeństwo mają zespoły OSP.

Podczas trwania Turnieju będzie wiele atrakcji dodatkowych, takich jak: liczne licytacje, loterię fantową, animacje dla dzieci, grill bar, ciasta, watę cukrową, zostanie zorganizowane miasteczko strażackie oraz wozy pożarnicze. Serdecznie zapraszamy całe rodziny i społeczność strażacką na to wyjątkowe wydarzenie oraz do wspólnego kibicowania!

Wkrótce też więcej informacji o samym Turnieju i innych atrakcjach, zachęcamy śledzić wydarzenie w mediach społecznościowych – https://www.facebook.com/events/1658678768207870/

Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej. W organizację turnieju zaangażowały się już Gmina Kalwaria Zebrzydowska, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. M. Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej, a także druhowie z OSP.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x