Trener Never Average Kris Starowicz w Ninja Warrior Polska!

W najnowszym show Polsatu, który staruje w dni dzisiejszym o godz. 20:10, będziemy emocjonować się walką człowieka z największym i najtrudniejszym torem w historii telewizji.

W najnowszym show Polsatu, który staruje w dni dzisiejszym (3 września 2019 r.) o godz. 20:10, będziemy emocjonować się walką człowieka z największym i najtrudniejszym torem w historii telewizji. Tu nie ma jurorów, a zawodnicy są zdani tylko na siebie, na swoje umiejętności, spryt i siłę. Czy znajdzie się prawdziwy wojownik, który dołączy do elitarnego grona zwycięzców?

Mamy nadzieję, że tak i że tym wojownikiem będzie Trener Never Average Kris Starowicz. Czy Kris wystąpi już w tym odcinku? Jak sprawny jest nasz fitness guru?

Przypomnijmy, że Never Average prowadzi Studio w Brodach. Never Average to organizacja promująca konsekwentne dążenie do wyznaczonych celów. Propagują połączenie z higienicznego i zdrowego trybu życia w celu osiągania spektakularnych sukcesów sportowych. Jak sami o sobie mówią: „Jesteśmy Organizacją zrzeszającą osoby, które chcą dokonywać pozytywnych zmian w swoim życiu. Sportowe sukcesy i doświadczenia pozwalają osiągać bardzo dobre wyniki z ludźmi, którzy obdarzyli nas zaufaniem„. 

fot. facebook Never Average 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x