mat. CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej

Świąteczne Brzmienia: Koncert Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Zebrzydowskiej

W najbliższą sobotę, 6 stycznia 2024 roku, Kalwaria Zebrzydowska stanie się świadkiem wyjątkowego muzycznego wydarzenia. Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej we współpracy z Centrum Kultury, Sportu i Turystyki serdecznie zapraszają wszystkich miłośników polskiej tradycji na Koncert Kolęd i Pastorałek „Pokój nieśmy ludziom wszem…”.

 

Wydarzenie odbędzie się o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury, mieszczącej się przy ulicy Niemczynowskiego 3. Aby uczestniczyć w koncercie, warto wcześniej zdobyć bezpłatne wejściówki, które można odbierać w Starym Kinie przy ul. Mickiewicza 4 w godzinach pracy Centrum Kultury. Warto jednak spieszyć się, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, a jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki.

 

Gospodarzem tego magicznego wieczoru będzie Łukasz Lech, utalentowany autor i reżyser, a także wyjątkowy prowadzący, który już od trzech lat zachwyca słuchaczy swoją radiową audycją „Z Operetką w Twoim Domu”. To on poprowadzi publiczność przez niezwykły program, w którym zatopimy się w świątecznej atmosferze dzięki najpiękniejszym polskim kolędom oraz wzruszającym pastorałkom.

 

Na scenie pojawią się także gwiazdy polskiej sceny i estrady, które sprawią, że ten wieczór będzie niezapomniany: Anna Sokołowska-Alabrudzińska, laureatka wielu prestiżowych nagród, Jacek Wójcicki, niekwestionowana gwiazda polskiej estrady, Łukasz Lech, sam gospodarz wydarzenia, Dariusz Kordek, utalentowany wokalista i aktor musicalowy, oraz Maciej Nieć, doświadczony kierownik muzyczny, zaserwują publiczności niezapomniane emocje i chwile pełne muzyki.

 

„Pokój nieśmy ludziom wszem…” to nie tylko koncert, to także wspólne kolędowanie z publicznością, momenty uśmiechu i prawdziwego wzruszenia. Niezwykłe brzmienia przywołają magię świąt, a artystyczna moc wykonawców sprawi, że publiczność będzie chciała przeżyć ten wieczór jeszcze raz.

 

Dodatkowo, tego samego dnia o godzinie 12:30, mieszkańcy mogą wziąć udział w I Kalwaryjskim Orszaku Trzech Króli, który wprowadzi nas w świąteczny nastrój już w południe. Wieczorem natomiast, czeka nas muzyczna uczta podczas Koncertu Kolęd i Pastorałek. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Kalwarii Zebrzydowskiej i okolic do wspólnej celebracji tego wyjątkowego okresu świątecznego. Do zobaczenia na obu tych niezwykłych wydarzeniach!

 

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x