Stowarzyszenie Otwórzmy Drzwi na Świat zaprasza na bezpłatną Mikołajkową Zabawę Integracyjną już 6 Grudnia w MDK Andrychów

Stowarzyszenie Otwórzmy Drzwi na Świat zaprasza na bezpłatną Mikołajkową Zabawę Integracyjną już 6 Grudnia w MDK Andrychów.

Zapraszamy dzieci 6 grudnia 2019 na godz. 17.30 do sali kameralnej, na integracyjną zabawę połączoną ze spotkaniem ze Świętym Mikołajem oraz spotkaniem rodziców przy kawie i słodkościach.

Dla wszystkich, którzy z niecierpliwością czekali na Naszą kolejną integracyjną imprezę, co Nas niezmiernie cieszy -zapraszamy do rezerwacji miejsc na integracyjną zabawę Mikołajkową. Trzeba się będzie trochę napracować, żeby go tutaj ściągnąć, ale dzieciaczki jak zawsze,z pewnością świetnie sobie poradzą.
Pamiętajcie, że ilość miejsc ograniczona.

Harmonogram imprezy;

17;30 Rozpoczęcie imprezy
– gry,zabawy (min.chusta animacyjna )
– świąteczne malowanie twarzy
– praca w grupach mikołajkowa

18;30 Wizyta św.Mikołaja
– rozdawanie prezentów
– czas na pamiątkowe zdjęcia indywidualne
– czas na pamiątkowe zdjęcie grupowe

19;00 Zabawa taneczna
– uroczyste rozpoczęcie części tanecznej
– tańce integracyjne
– tańce animacyjne
– czas na tańce luźne już w zgranym zespole

-gry, zabawy ( również na koniec, żeby dzieci przed wyjściem ochłonęły po zabawie )

Oprócz tego, przygotowaliśmy coś specjalnego ,dzięki firmie Profil Szkolenia BHP Angelika Rajda-Tasior

Będą to specjalne warsztaty dla dzieci, aby mogły poczuć się jak MALI RATOWNICY – mali specjaliści. Dzieci pod czujnym okiem pani ratownik będą mogły nauczyć się praktycznej umiejętności udzielania pierwszej pomocy (opatrywanie ran, ćwiczenia na fantomie). Zostaną zapoznane ze sprzętem ratującym życie i numerami alarmowymi.

Organizatorzy zastrzegają również ,iż podane godziny i kolejność mogą oczywiście ulec zmianie na miejscu, z uwagi na charakter imprezy i dostosowanie jej pod dzieci niepełnosprawne, w tym szczególnie dla dzieci w spektrum autyzmu.

„Dla dzieci z Autyzmem i tych ,które będą czuły dyskomfort w oczekiwaniu na prezent – mamy do pomocy dwóch Mikołajów, którzy będą służyć indywidualnie pod potrzeby Państwa pociech” -mówi Patrycja Kołodziejczyk.

Całość imprezy,wszystkie atrakcje będą prowadzone dzięki firmie animacyjnej -wybranej specjalnie pod Państwa dzieci .

Pomagać będą Nam również wolontariusze .

Natomiast z uwagi na różnorodność zainteresowań dzieci – zwłaszcza niepełnosprawnych – paczki dla św.Mikołaja kupują rodzice ,a przekazanie odbywać się będzie już na miejscu 6 grudnia zaraz przy wejściu na salę .
Prosimy o staranne podpisywanie prezencików .

Rodziców, którzy chcą aby ich dzieci wzięły udział w spotkaniu prosimy o pilny kontakt za pośrednictwem naszej strony https://www.facebook.com/otworzmydrzwinaswiat/, na maila: otworzmydrzwinaswiat@interia.pl najpóźniej do 29 listopada.

Zapraszamy wszystkie grzeczne dzieci i „niegrzeczne ” również 😉

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
muki
muki
10 stycznia 2020 08:57

Do startu wiosny zostalo duzo czasu,ale ciekawie zapowiada sie walka o awans w czwartej lidze,bo rezerwy Cracovi i Wisly Krakow przedzielaja Jaskowice.Ja przypomne w tej lidze wystepuja dwaj przedstawiciele powiatu wadowickiego,czyli Ryczow i Beskid.W piatej lidze walka o awans Chelmka z Bialka,natomiast spadek czeka Sosnowianke,bo widac iz sklad nie nadaje sie do grania w takiej lidze.W A klasie duza szansa awansu stwarza sie dla Przytkowic.W ciezkiej sytuacji Paszkowka i Skawinki,ktorym zagraza widmo spadku.No coz samymi mlodymi to mozna grac jedynie w A i w B klasie,ale juz na wyzsza lige trzeba miec zaciezna armie z zewnatrz,bo sami mlodzi wynikow nie… Czytaj więcej »

1
0
Would love your thoughts, please comment.x