Setne urodziny pana Mariana z Barwałdu Średniego

Niecodzienną uroczystość obchodził Pan Marian Grabarczyk z Barwałdu Średniego. Senior rodu świętował uroczyście swoje setne urodziny. 

Ten dzień to nie tylko wielki zaszczyt dla Jubilata, to nie tylko święto rodzinne, ale również ważne wydarzenie dla Gminy Kalwaria Zebrzydowska.

Dostojnego Jubilata odwiedzili: Burmistrz Augustyn Ormanty, Przewodniczący Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej Piotr Janusiewicz, radny Wiesław Łuczak, sołtys Paweł Odrobina oraz przedstawiciele Urzędu Miasta, którzy przekazali moc życzeń. List gratulacyjny i życzenia przesłali również Premier Mateusz Morawiecki i Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita.

Pan Marian po zakończeniu pracy zawodowej zamieszkał w Barwałdzie Średnim, a pochodzi z Rajska pod Krakowem. Dom rodzinny znajduje się w pięknej okolicy, otoczony jest lasem i przepięknym ogrodem. Przed laty Pan Marian wygrał konkurs na najpiękniejszy ogród w gminie Kalwaria Zebrzydowska.

Dostojny Jubilat wraz z małżonką wychował pięcioro dzieci – 4 córki i syna. Doczekał się 7 wnuków i 11 prawnuków.

Życie go nie oszczędzało. Długie lata prawował fizycznie. Pomimo trudnego życia Pan Marian nigdy nie narzekał na swój los. Zawsze jest pozytywnie nastawiony do życia, a swą radość przekazuje innym. Najbliższa rodzina  podkreśla, że Pan Marian nigdy nie zabiegał o wiele, prowadził spokojne życie, a cechuje go bardzo pogodne usposobienie.

Największą pasją Pana  Mariana jest malarstwo. Jego cały dom wypełniony jest jego obrazami. Równie dobrze czuje się w ogrodzie i tam najbardziej lubi spędzać czas.

Serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu. Życzymy Panu Marianowi na kolejne lata dużo dobrego zdrowia, cierpliwości w zmaganiu się z wszelkimi niedogodnościami dnia codziennego oraz jeszcze wielu lat zasłużonego odpoczynku w cieple rodzinnego klimatu.

info i foto UM w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x