fot. zrzutka.pl

Ruszyła zbiórka na sprzątanie po pożarze zakładu w Barwałdzie

Ruszyła zbiórka pieniędzy na sprzątanie po pożarze zakładu meblarskiego w Barwałdzie Średnim. Straty wstępnie wyceniono na około 700 tysięcy złotych. Przyjaciele, znajomi i partnerzy biznesowi właściciela postanowili pomóc.

 

We wtorek (7 maja) po godzinie 21:00 służby ratunkowe otrzymały informację o pożarze w Barwałdzie Średnim. Ogień pojawił się na piętrze budynku, w którym znajduje się lakiernia. Duży dym było widać z daleka. W sumie na miejscu operowało 12 jednostek strażackich, a kilka innych czekało w pogotowiu.

Przyjaciele, znajomi oraz partnerzy biznesowi właściciela firmy postanowili mu pomóc i założyli internetową zbiórkę pieniędzy na popularnym portalu zrzutka.pl

Potrzebne są środki finansowe na posprzątanie po skutkach tej tragedii. Zebrane pieniądze zostaną spożytkowane na środki czystości, narzędzia do sprzątania, wynajem odkurzacza przemysłowego, kontenerów na gruz budowlany i rusztowania, białe farby oraz ekipy sprzątające i budowlane – poinformował Patryk Komisarczyk, który swoim nazwiskiem firmuje zrzutkę.

Kto chciałby wesprzeć zbiórkę, może zrobić to TUTAJ.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x