Rowerem po górach dla Pauliny ze Spytkowic

Mieszkaniec Laskowej Paweł Wojtal, postanowił pomóc w promocji zbiórki pieniężnej dla Pauliny ze Spytkowic, poprzez pokonanie strasy Małego Szlaku Beskidzkiego czyli 140 km.

Mieszkaniec Laskowej Paweł Wojtal, postanowił pomóc w promocji zbiórki pieniężnej dla Pauliny ze Spytkowic, poprzez pokonanie strasy Małego Szlaku Beskidzkiego czyli 140 km. Start jego wyprawy planowany jest na 17 sierpnia 2020 r.

Głównym celem mojej mikro-wyprawy jest promocja zbiórki pieniężnej dla Pauliny na jej dalsze leczenie i rehabilitację – bardzo proszę aby wesprzeć ją dobrowolnym datkiem na zrzutce dla Pauliny – pisze Paweł Wojtal.

link do zrzutki: www.zrzutka.pl/su6kaf

Paulina Tomska od lat zmaga się z rzadką chorobą (zespół Devica) która odebrała jej zdrowie. Paulina nie może funkcjonować bez kosztownego leczenia. Ostatnio pojawiła się nadzieja na polepszenie jej  stanu zdrowia – przeszczep komórek macierzystych w Centrum Medycznym Klara w Częstochowie – koszt terapii to 180.000 zł. Do tej pory udało się przeprowadzić 2 zabiegi z 10 zaplanowanych, pandemia zatrzymała wiele akcji charytatywnych i Paulina nie ma środków na dalsze kosztowne leczenie i rehabilitację.

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x