Rodzinne Niedziele z Kulturą: Teatr Baniek Mydlanych w Wadowicach

Wadowickie Centrum Kultury z okazji Dnia Dziecka zaprasza 5 czerwca na bajeczny karnawał dla najmłodszych. Teatr Baniek Mydlanych, w międzynarodowym składzie, przedstawi widowisko pt. „Tajemnice Bańki Szczęścia”. Dzieci z gminy Wadowice wchodzą do teatru za darmo.

Tym razem w ramach cyklu Rodzinnych Niedziel z Kulturą najmłodsi wraz z rodzicami zobaczą przedstawienie, w którymi głównymi bohaterami są olbrzymie bańki z mydła, humor i dobra energia dla całej rodziny. Interaktywny show zabierze publiczność w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów. Spektakl polecany szczególnie dla dzieci od 2 do 10 roku życia.

O spektaklu:

W krainie Bańkolandii, w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia. I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie poddaje się – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas – osobliwy naukowiec, i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi? Przygotujcie się na prawdziwą mydlaną przygodę! Ten przedstawienie otworzy przed młodymi widzami świat prawdziwych czarów i baśni. Będziemy rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości.

5 czerwca o godz. 16:00
Sala Teatralna WCK

 

Bilety:

Bezpłatne wejściówki dla dzieci z Gminy Wadowice. Dorośli: 30 zł.

Wejściówki dla dzieci z gminy Wadowice do odebrania wyłącznie w sekretariacie WCK do wyczerpania miejsc.

Spektakl dofinansowany z dotacji celowej z budżetu Gminy Wadowice

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x