Plebiscytu na Najlepszego Nauczyciela Powiatu Wadowickiego 2018/19 według czytelników „Małopolskiej Kroniki Beskidzkiej” - fot. Starostwo Powiatowe w Wadowicach

Robert Mikołajek z KEN najlepszym nauczycielem powiatu wadowickiego

Wczoraj (21.05.2019 r.) w Starostwie Powiatowym po raz drugi w historii “Małopolskiej Kroniki Beskidzkiej” wręczone zostały statuetki dla najlepszych – zdaniem Czytelników tygodnika – nauczycieli z powiatu wadowickiego. Honorowy patronat nad plebiscytem objął starosta Eugeniusz Kurdas.

Plebiscytu na Najlepszego Nauczyciela Powiatu Wadowickiego 2018/19 według czytelników „Małopolskiej Kroniki Beskidzkiej” – fot. Starostwo Powiatowe w Wadowicach

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zwyciężył Robert Mikołajek, nauczyciel przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół  im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej, a na podium znaleźli się jeszcze Andrzej Skóbel, wicedyrektor i nauczyciel wychowania fizycznego oraz edukacji dla bezpieczeństwa w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie oraz Elżbieta Paluchowska, nauczycielka geografii w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach – możemy przeczytać na stronie Urzędu Powiatowego w Wadowicach.

O przebiegu plebiscytu oraz komentarze zwycięzców znajdziecie Państwo w czwartkowym wydaniu „Małopolskiej Kroniki Beskidzkiej”.

Pragnę podziękować wszystkim osobom, które podjęły się trudu oddania na mnie swojego głosu. Celowo użyłem sformułowania, że był to swojego rodzaju trud. Trzeba było zakupić gazetę i wysłać głos tradycyjną pocztą co w dzisiejszych czasach jest nie lada wysiłkiem.

W swoim życiu zawodowym odbierałem wiele nagród lecz jeszcze nigdy takiej która przyznają sami uczniowie. Nie ukrywam, ze jest to dla mnie najważniejsze wyróżnienie, które najbardziej symbolizuje sens pracy pedagoga.

Jest ono szczególnie ważne w tym trudnym dla oświaty okresie, w którym nam nauczycielom często towarzyszy zwątpienie, bezradność a czasem nawet rozgoryczenie. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za to piękne wyróżnienie, życzą wszystkim moim koleżankom i kolegom nauczycielom nadziei i wytrwałości w wypełnieniu bardzo odpowiedzialnej ale również pięknej misji jaką jest praca pedagoga.

Robert Mikołajek

fot. Urząd Powiatowy w Wadowicach

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x