Renat Biela - Nauczyciel na medal - fot. UM w Kalwarii Zebrzydowskiej

Renata Biela z ZS nr 1 im. Mikołaja Zebrzydowskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej wyróżniona w akcji „Nauczyciel na medal”

Miło nam poinformować, że 29 listopada w auli Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie odbyła się uroczysta gala na zakończenie akcji „Nauczyciel na medal”, organizowana przez Dziennik Polski i Gazetę Krakowską pod honorowym patronatem Jacka Krupy, Marszałka Województwa małopolskiego i profesora Kazimierza Karolczaka, rektora Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Zostały na niej wręczone medale, dyplomy i nagrody dla najbardziej cenionych nauczycieli w Małopolsce.  Wśród elity znakomitych pedagogów znalazła się nauczycielka ZS nr 1 im. Mikołaja Zebrzydowskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej – pani Renata Biela.

Z rąk organizatorów odebrała medal za zwycięstwo wśród nominowanych nauczycieli klas I-III w powiecie wadowickim oraz dyplom i nagrodę za miejsce wśród finalistów województwa małopolskiego.

 

Renat Biela – Nauczyciel na medal – fot. UM w Kalwarii Zebrzydowskiej

Szanowni Państwo

Dziękowałam już za nominację do prestiżowego plebiscytu „Nauczyciel na medal” w województwie małopolskim. Była ona dla mnie miłym zaskoczeniem i wyróżnieniem. Nie spodziewałam się jednak, że otrzymam tak mocne poparcie w postaci głosów oddanych na mnie zarówno w etapie powiatowym jak i wojewódzkim. Przyjęłam to z ogromnym wzruszeniem.

Zwycięstwo w powiecie wadowickim wśród nominowanych nauczycieli klas I-III oraz miejsce wśród finalistów w Małopolsce są dla mnie najważniejszą i najcenniejszą nagrodą jaką otrzymałam w czasie mojej ponad trzydziestoletniej pracy zawodowej. Trudno znaleźć słowa, które wyraziłyby moją wdzięczność. Tak naprawdę to jest nasz wspólny sukces i zwycięstwo. To Państwo jako Rodzice zawsze byliście i jesteście wiodącym wzorcem zasad i postępowania dla Waszych dzieci. Ja starałam się to tylko wspierać, pogłębiając ich wiedzę i umiejętności. W pracy pedagogicznej zawsze spotykałam się z ogromną życzliwością, przychylnością i wsparciem z Państwa strony. To budowało mój autorytet i dobre relacje z dziećmi. Za wszystko serdecznie dziękuję.

Słowa podziękowania kieruję do Dyrekcji oraz Koleżanek i Kolegów ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Ten piękny medal, który otrzymałam pragnę dedykować mojej Rodzinie oraz szkole, w której przez osiem lat się uczyłam, a trzydziesty ósmy rok pracuję. Dedykuję go także wszystkim Uczniom, których miałam przyjemność spotkać na swojej zawodowej drodze. 

Kochani Uczniowie, przesyłam Wam najpiękniejsze życzenia i moje głębokie przekonanie, że to właśnie Wy, już niedługo, będziecie mądrze decydowali o życiu lokalnej społeczności, a także przyszłości naszego kraju.

Renata Biela

źródło: UM w Kalwarii Zebrzydowskiej

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x