Przez żołądek do zdrowia

Jesteś tym, co jesz – wszyscy znamy to stare powiedzenie, które jest ciągle aktualne. Kiedy dostarczamy swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych – on odwdzięcza się nam prawidłowym funkcjonowaniem.

Według badań CBOS-u z 2014 roku: „O zachowaniach żywieniowych Polaków”, zdrowe odżywianie jest najczęściej wskazywanym środkiem służącym poprawie stanu zdrowia, a ponad połowa respondentów (54%) jest przekonana o jego istotnej roli w tym względzie. Coraz więcej z nas zdaje sobie sprawę, że świadome odżywianie pomaga utrzymać zdrowe ciało i dobre samopoczucie.

Dieta-cud i inne bajki

Rynek dietetyczny rozwija się w Polsce już od kilkunastu lat, a w ostatnich kilku latach przechodzi prawdziwy rozkwit. Kolorowe magazyny i portale internetowe mają dla nas mnóstwo rad, jak szybko i łatwo schudnąć, co jakiś czas proponując kolejną dietę-cud, a przecież w zdrowym odżywianiu nie chodzi o restrykcyjną dietę, bycie niewyobrażalnie szczupłym, czy pozbawianie się przyjemności jedzenia rzeczy, które lubimy.

Tu chodzi o dobre samopoczucie, więcej energii i lepsze zdrowie.

Można poczuć się przytłoczonym różnorodnością informacji na temat tego, co jest zdrowe, a co nie, jaka dieta jest skuteczna i czy stosować suplementy. Do tej pory mieliśmy do wyboru dwie opcje: dietetyk, który opracowuje dietę bez suplementacji, albo firma oferująca kurację suplementami. Na rynku brakowało miejsca, w którym te opcje byłyby połączone.

Na szczęście, na ratunek przychodzi Projekt Zdrowie Wadowice – pierwsze, w pełni polskie centrum dietetyczne, w którego ofercie znajdziemy diety z wykorzystaniem suplementacji, jak i bez niej. To dopiero dietetyk, po wnikliwym badaniu i wspólnie z pacjentem, podejmie decyzję o najlepszej drodze do osiągnięcia celu.

Firma zapewnia porady ekspertów, ciągłe wsparcie i doradztwo dietetyczne oparte na najnowszych badaniach naukowych. Celem projektu Zdrowie w Wadowicach jest pomoc ludziom w zaprowadzeniu trwałych zmian stylu życia poprzez profesjonalne porady dietetyczne. Centrum zatrudnia zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków z kilkuletnim doświadczeniem, którzy w trakcie indywidualnych konsultacji, tworzą dietę dobraną idealnie do stanu zdrowia, potrzeb i preferencji klienta.

Nie tylko odchudzanie

Nie od dzisiaj wiadomo, że dobrze zbilansowanym menu jesteśmy w stanie zwalczyć lub zminimalizować wiele chorób i dolegliwości. Firma oferuje również diety dedykowane dla poszczególnych jednostek chorobowych, kobiet w ciąży, alergików, a także sportowców, którzy maja problem z dobraniem odpowiedniej diety do planu treningowego.

Co? Gdzie? Kiedy?

Zapraszamy do naszego punktu przy AL. M.B. FATIMSKIEJ 33 W WADOWICACH.

Jeśli jest Ci trudno utrzymać zdrową masę ciała lub potrzebujesz specjalnej diety oraz profesjonalnej pomocy dietetycznej- odwiedź stronę internetową naszego Centrum http://projektzdrowie.info/wadowice/ lub umów się na konsultację z dietetykiem pod nr tel: 698 781 991 lub 33 444 67 54.

Cena wizyty już od 79zł!!!

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 12:00-20:00
Wtorek: 12:00-20:00
Środa: 11:00-19:00
Czwartek: 6:00-14:00
Piątek: 8:00-19:30

Link do strony: https://projektzdrowie.info/?s=Wadowice&cpt=pos

Zachęcamy do odwiedzenia strony dedykowanej naszej akcji społeczno-edukacyjnej „Kochasz? OdWaż się nas zmiany”: http://odwazsienazmiany.pl/

Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych klientów oraz organizujemy konkursy z fantastycznymi nagrodami: https://www.facebook.com/projektzdrowiewadowice/

About Author