Projekcja filmu” Światło między oceanami” w Domu Rodzinnym Ojca Świętego w Wadowicach – bezpłatne wejściówki

W sobotę, 2 października o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy na projekcję filmu „Światło między oceanami”, która odbędzie się w ramach akcji „Weekend seniora z kulturą”. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

„Światło między oceanami” to film opowiadający historię bohater wojennego, który przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego ukochana żona Isabel. Zakochani żyją szczęśliwie w rytmie przypływów i odpływów oceanu. Ich największym, niespełnionym pragnieniem jest dziecko. Miesiące bezowocnych starań, dwa poronienia i pogłębiające się uczucie oddalenia zaczyna wpędzać Isabel w depresję. I wtedy zdarza się cud: do wybrzeży wyspy dobija mała łódź, na której pokładzie Tom znajduje martwego mężczyznę i żywe niemowlę. Pod namową Isabel, wiedziony odruchem serca, Tom łamie swoje surowe zasady i godzi się przyjąć dziecko jako własne. Szczęście świeżo upieczonych rodziców wkrótce zaczyna blaknąć, gdy okazuje się, że w okolicy od miesięcy zrozpaczona matka poszukuje zaginionego męża i maleńkiego dziecka

Serdecznie zapraszamy na projekcję filmu, która odbędzie się 2 października br., w sali teatralnej Muzeum (pl. Jana Pawła II 1) o godz. 17.00.

Bezpłatne wejściówki na wydarzenie należy odebrać w kasie Muzeum. Liczba miejsc ograniczona.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x