Pożegnanie lata z Kalwarianką – 17 września posłuchamy O.S.T.R. i Luck7

Wielu z mieszkańców pamięta jeszcze cykliczną imprezę jaką było Pożegnanie Lata. W tym roku znów będziemy mogli się wspólnie bawić w ostatnią sobotę lata (17 września). Na stadionie Kalwarianki zagości bowiem raper O.S.T.R. a cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie chorej Zosi.

Po 6 latach, w Kalwarii Zebrzydowskiej ponownie wystąpi Legenda polskiego Hip-Hopu, osoba której nie trzeba nikomu przedstawiać O.S.T.R. Jako support wystąpi Luck7.
Impreza „Pożegnanie Lata z Kalwarianką” ma na celu promocję nadchodzących obchodów stulecia klubu wśród młodzieży. Już w 2023 r. będziemy obchodzić setne urodziny! Ideą nowoczesnego klubu sportowego w którą chce wpisywać się MKS Kalwarianka, jest angażowanie się w wielopłaszczyznową pomoc, dlatego dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie Zosi Pająk.

17 września 2022 r, 
stadion Kalwarianki
godz. 20:00

Bilety w cenie 49zł do nabycia: https://stage24.pl/events/ostr-453 oraz w kasach stadionu:
16.09 piątek: od godziny 17 do 20
17.09 sobota od godziny 15 do rozpoczęcia imprezy.

Organizatorzy czyli Miejski Klub Sportowy Kalwarianka mówią, że nie samą piłką klub żyje! Jesteśmy dzięki społeczności i dla społeczności, która nas otacza, dlatego chcemy odpłacić się czymś fajnym. Organizujemy wydarzenie które ma kilka celów – min.: – pomoc Zosi Pająk – cały dochód z wydarzenia przekażemy na jej leczenie, – promocja Jubileuszu klubu który nas czeka w 2023 r., – wyjście na przeciw oczekiwaniom młodzieży odnośnie oferty kulturalnej w gminie.

Pomoc dla https://www.siepomaga.pl/zosia-pajak

 

O.S.T.R.

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od 20 lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Autor 25 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 8 platynowych i 6 złotych płyt, w tym dwóch podwójnie i jednej potrójnie platynowej. Pięciokrotny laureat Fryderyka – Nagrody Akademii Fonograficznej. Laureat nagrody Bestseller Empiku 2016 oraz nagrody kulturalnej Onetu O!Lśnienia 2016 w kategorii muzyka popularna. Od zawsze w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Jego płyty, wydawane z rozmachem w oprawie równej wydaniom specjalnym, wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS. 

Sprzedaż albumu “Życie po śmierci” przekroczyła 100.000 egzemplarzy stając się najlepiej sprzedającą się płytą CD w Polsce w 2016 r.

Organizatorami koncertu są: MKS Kalwarianka, Gmina Kalwaria Zebrzydowska, CKSiT, Stage24

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Bugajanka
Bugajanka
10 września 2022 16:03

Niewielu mieszkańców Kalwarii i okolic wie o tym, że Ziemia Kalwaryjska nie jest obca obecnemu królowi Karolowi III. Otóż w 2002 roku czasie prywatnej wizyty w Polsce ówczesny Książę Karol odwiedził swoją dobrą znajomą w Zakrzowie .Pogoda była wówczas doskonała i z nisko lecącego helikoptera z całą pewnością podziwiał krajobrazy w tym rozsypane na obszarze kilku kilometrów kaplice. Kalwaria należała już do ,,Światowego Dziedzictwa Kultury” a książe Karol zapewne poinformowany przez swoją znajomą wiedział nad jakim obszarem poleci.Zafascynowany ekologią odwiedził wówczas Małopolskę i ekologiczne gospodarstwo w Zakrzowie prowadzone przez Bugajankę z pochodzenia, która po emigracji powróciła do kraju i wykorzystała… Czytaj więcej »

1
0
Would love your thoughts, please comment.x