Z wielką radością zapraszamy do udziału w XXVI Letnim Festiwalu Muzycznym w Sanktuarium Pasyjno – Maryjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej.
W ramach wydarzenia odbędzie się sześć koncertów muzyki poważnej w murach kalwaryjskiej bazyliki, na Dróżkach Kalwaryjskich oraz w Auli Domu Pielgrzyma. Pierwszy z nich będzie miał miejsce 15 lipca w bazylice.
Jak co roku, organizatorem festiwalu jest kalwaryjskie sanktuarium, a jego dyrektorem artystycznym dr Marcin Wolak, wykładowca Akademii Muzycznej w Krakowie. Koncerty odbywają się dzięki życzliwości i wsparciu Pielgrzymów i Sponsorów.

About Author
You may also like
-
Zaproszenie na Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Kalwarii Zebrzydowskiej
-
Gmina Kalwaria Zebrzydowska z dotacją na doposażenie Świetlicy w Barwałdzie Górnym
-
Rozpocznij majówkę z Kalwarianką
-
Przychodnia Zdrowia w Kalwarii wniesie skargę od decyzji NFZ do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego
-
To już pewne – od 1 maja świąteczna i nocna opieka zdrowia dla gmin Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona, Stryszów i Brzeźnica będzie w Brzeźnicy
-
GIS ostrzega przed szklanym kubkiem importowanym przez firmę z gminy Kalwaria Zebrzydowska
-
Pełna konserwacja dachu z gwarancją od profesjonalistów firmy Dachmal
-
Dwór w Stryszowie zaprasza na warsztaty z projektowania ubrań z papieru
-
Organizacje z Gminy Kalwaria Zebrzydowska ponownie udowodniły swoją skuteczność
Subscribe
0 komentarzy