Policjanci z Kalwarii Zebrzydowskiej zatrzymali sprawcę kradzieży

Policjanci z Kalwarii Zebrzydowskiej zatrzymali sprawcę kradzieży, który włamał się do budynku gospodarczego w Izdebniku.

Policjanci z Kalwarii Zebrzydowskiej zatrzymali sprawcę kradzieży, który włamał się do budynku gospodarczego w Izdebniku. Wartość skradzionego towaru została oszacowana na kwotę 3300 zł. Mężczyźnie postawiono zarzuty. Grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

22 czerwca 2017 r. do Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej zgłosił się mężczyzna, który złożył zawiadomienie o kradzieży z włamaniem. Jak ustalono w okresie od 8 do 21 czerwca br. z drewnianego budynku gospodarczego na jednej z posesji w Izdebniku nieznana osoba dokonała kradzieży kilku łóżek metalowych i wanny ocynkowanej.  Łączna suma strat została oszacowana na kwotę 3300 zł. Policjanci z Wydziału Kryminalnego w toku prowadzonych czynności jeszcze tego samego dnia ustalili i zatrzymali 58-letniego mężczyznę. Sprawcy postawiono zarzuty z art. 279 KK, do czego się przyznał . Grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x