Policja szuka pedofila. Oto jego portret pamięciowy.

Policja szuka pedofila. Oto jego portret pamięciowy.

Policja szuka pedofila. Próbował zgwałcić w Barwałdzie dziewczynkę

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach szuka pedofila, który w Barwałdzie Górnym zgwałcił dziewczynkę. Ktokolwiek może pomóc w ustalenie sprawcy, proszony jest o pomoc.

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach szuka pedofila, który w Barwałdzie Górnym próbował  zgwałcić dziewczynkę. Ktokolwiek może pomóc w ustalenie sprawcy, proszony jest o pomoc.

Policja  pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wadowicach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie zaistniałego w dniu 2 sierpnia tego roku w Barwałdzie Górnym czynu o podłożu seksualnym. Jak poinformował nas prokurator rejonowy Sebastian Kiciński,chodzi o przestępstwo z artykułu 197 Kodeksu Karnego paragraf 2 (molestowanie seksualne i doprowadzenia do poddania się czynności seksualnej na nieletniej dziewczynce, poniżej 15 roku życia).

W toku śledztwa ustalono, że prawdopodobnym sprawcą jest mężczyzna w wieku około 25-30 lat, wzrost około 170-175 cm, o średniej sylwetce, cera śniada, z bliznami po przebytym trądzik, włosy czarne krótkie, oczy brązowe, bez zarostu z wyraźnie wysuniętą dolną szczęką.

W dniu zdarzenia ubrany był w podkoszulek z krótkim rękawem koloru czarnego, spodnie ¾ również koloru czarnego, plecak czarny na szelkach, w uszach miał słuchawki od telefonu. Prawdopodobnie miał też tatuaż na ręce (przedramieniu) w postaci czarnych liter, prawdopodobnie jakiś tribal — czytamy w komunikacie policji przesłanym do naszej redakcji.

Ktokolwiek może pomóc w ustaleniu sprawcy przestępstwa proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wadowicach pod numerem 33 8729200 lub 997 albo z najbliższą jednostką policji.

Mundurowi zapewniają anonimowość.

Policja szuka pedofila. Oto jego portret pamięciowy.
Policja szuka pedofila. Oto jego portret pamięciowy.

 

(MG WadowiceOnline.pl) 
(zdjęcie: KPP Wadowice)

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Patt
Patt
12 sierpnia 2019 14:13

Już kiedyś był poszukiwany

Pan PiS
26 sierpnia 2019 18:20

złapcie go bez policji i klasycznie skasujcie. jest zbyteczny. utylizować !!!!

Hanaaa
Hanaaa
1 września 2019 22:07

Ale ma wstrętny ryj nie może sobie baby znaleść to się dzieci czepił

3
0
Would love your thoughts, please comment.x