W wieku 37 lat zmarła Ewelina Baklarz, pracownik i kierownik Centrum Kultury Sportu i Wypoczynku w Kalwarii Zebrzydowskiej. Przegrała nierówną walkę z chorobą.
W niedzielę po południu zmarła Ewelina Baklarz. Dała się poznać jako osoba emanująca ciepłej i pomocą. Była życzliwa i pełna profesjonalizmu. Kiedy w marcu ubiegłego roku dowiedziała się, że choruje na bardzo rzadki nowotwór, cała społeczność Kalwaryjska rozpoczęła pomoc w zbiórce pieniędzy na walkę z choroba. Pomagali ludzie z całej Polski. Udało się uzbierać prawie pół miliona złotych.
Niestety Ewelina przegrała nierówną walkę z chorobą w wieku 37 lat… Osierociła 6-letnią córeczkę.
Nie potrafimy pogodzić się z tym odejściem… Do końca Ewelina walczyła o życie, a my staraliśmy się być przy niej. Nie mamy słów na dzisiejszą wiadomość… – napisali pracownicy Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej.
Może Ci się spodobać
-
Przesiewowe badanie wzroku dla dzieci podczas dnia dziecka na Kalwariance
-
Zapraszamy na wernisaż wystawy Oblicze ikony
-
Zapraszamy na Koncert Miejskiej Orkiestry Dętej Kalwarii Zebrzydowskiej z okazji dnia Matki i Dziecka
-
Ślub obojga narodów – Polsko – Litewski projekt młodzieży
-
XXV Zlot Gromad i Drużyn Hufca Ziemi Wadowickiej