Plany otwarcia muzeum w okrąglaku przesunięte – sprostowanie

Życzymy wszystkim pogody ducha.

Na wniosek Cechu Rzemiosł Różnych w Kalwarii Zebrzydowskiej prostujemy primaaprilisowy artykuł: Plany otwarcia muzeum w okrąglaku przesunięte.

  1. Nie jest prawdą, że w „Okrąglaku” będzie robione Muzeum.
  2. Nie jest prawdą, że będzie otwarta Kawiarnia Panorama na dachu „Okrąglaka”, a karty stałego klienta będą wydawane przez Cech.
  3.  

Artykuł na wniosek cechu zostaje usunięty. Wszelkich pokrzywdzonych artykułem przepraszamy, celem redakcji nie było ośmieszenie i podważanie instytucji Cechu.

 

Życzymy wszystkim pogody ducha.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
piotr
piotr
2 kwietnia 2020 17:46

do admina 1. trzeba by odróżnić cech jako zbiór członków, od władz czyli zarządu i prezesa , tym ostatnim może się artykuł nie podobać, bo wychodzą z założenia „ciszej nad trumną”, 2. mnie osobiście jako członkowi cechu artykuł się podoba, każda propozycja wykorzystania stojącego pusto obiektu jest cenna, tym bardziej, że w pierwotnym projekcie przewidywano wykorzystanie dachu nad częścią jako kawiarni czy platformy widokowej, 3. budynek nie użytkowany niszczeje, może czytelnicy portalu zgłoszą swoje pomysły na jego zagospodarowanie, dla najciekawszych pomysłów w formie nagrody mogę przeznaczyć 3 książki dotyczące historii Kalwarii [ Kalwaryjscy stolarze, Monografie na 400- lecie, Fundatorzy Kalwarii… Czytaj więcej »

1
0
Would love your thoughts, please comment.x