Piknik Rodzinno-Sportowy z okazji 70-lecie tradycji klubowej WKS „Żarek” w Barwałdzie Górnym

Szykuje się bardzo ciekawe wydarzenie w naszej okolicy. Z okazji 70-lecia WKS „Żarek” Barwałd Górny odbędzie się Piknik rodzinno-sportowy. Organizatorzy zapraszają w sobotę 9 czerwca w godz. 14.00-21.00 całe rodziny, a zwłaszcza dzieci do Barwałdu Górnego – boisko sportowe. Jak zapowiadają organizatorzy nie zabraknie atrakcji zwłaszcza dla najmłodszych.

Przyjmuje się, że WKS „Żarek” Barwałd Górny, a właściwe kiedyś LZS Barwałd działał na naszej lokalnej arenie sportowej już od 1948 roku. Co ciekawe były to na początku lokalne rozgrywki w tenisa stołowego, a dopiero po wielu latach przerodziło się to w piłkę nożną. Rozgrywki tenisa stołowego odgrywały się nawet na poziomie III ligi.

Klub posiada bardzo ciekawą historię, a jego siedzibą jest część starego dworu z Barwałdu Górnego, którą datuje się na pierwsza poło XIX wieku, a na jego dziedzińcu usytuowane jest obecnie boisk klubu.


9 czerwca na boisku w Barwałdzie Górny odbędzie się piknik pod Honorowym Patronatem Burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej. Wiele firm i instytucji przyczyniło się by ten piękny jubileusz był naprawdę okazały. Z ważniejszych atrakcji można wymienić:

-BEZPŁATNE, a przede wszystkim okazałe dmuchańce i skakańce dla dzieci (rodzice nie wydadzą ani złotówki na nie)
-pokaz radiowozów policyjnych oraz wozów strażacki wraz z wyposażeniem
-bogato zaopatrzony bufet (Grill,Napoje)
-zabawy i gry integracyjne z nagrodami
-cegiełki na rozwój sportu spośród, których będą losowane koszulki meczowe drużyn narodowych i klubowych
-licytacje bonów i koszulek


Odbędzie się również „mini turniej barwałdzki” w którym wezmą udział wszystkie zainteresowane dzieci z Barwałdu Dolnego, Średniego oraz Górnego i młodzi zawodnicy „Żarka”.Klub WKS „Żarek” w Barwałdzie Górnym może się aktualnie 4 grupami dzieci i młodzieży (Skrzaty, Żaki, Orliki i Trampkarzy) oraz drużyną Seniorów grającą na poziomie wadowickiej A klasy. Do wszystkich grup trwają zapisy przez cały rok.

Nie może Was zabraknąć na tak nie powtarzalnej imprezie. Organizatorzy zapewniają również miłą i przyjazna atmosferę gratis.

Musicie to zobaczyć sami. My również zapraszam do zobaczenia na żywo tego nie powtarzalnego wydarzenia i wspólnej zabawy oraz piknikowania.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x