Pan Artur Wojdalski z Kalwarii Zebrzydowskiej wystąpi w dzisiejszym odcinku „Jeden z dziesięciu”

W dzisiejszym (czwartek, 3 stycznia 2019 r.) odcinku teleturnieju „Jeden z dziesięciu” wystąpi pan Artur Wojdalski z Kalwarii Zebrzydowskiej. Jest to doświadczony i utytułowany zawodnik tego programu, który poprzednim razem wystąpił w 2015 roku i wygrał wtedy odcinek z wysoką punktacją, dającą mu awans do Wielkiego Finału, w którym rywalizują najlepsi zawodnicy z całej jednej serii. Zobaczmy, jak dzisiaj pójdzie panu Arturowi. Zapraszamy dziś do TVP 1 na godz. 18:55.

W dzisiejszym (czwartek, 3 stycznia 2019 r.) odcinku  teleturnieju „Jeden z dziesięciu” wystąpi pan Artur Wojdalski z Kalwarii Zebrzydowskiej. Jest to doświadczony i utytułowany zawodnik tego programu, który poprzednim razem wystąpił w 2015 roku i wygrał wtedy odcinek z wysoką punktacją, dającą mu awans do Wielkiego Finału, w którym rywalizują najlepsi zawodnicy z całej jednej serii. Zobaczmy, jak dzisiaj pójdzie panu Arturowi. Zapraszamy dziś do TVP 1 na godz. 18:55.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu Wielkiego Finału 86 edycji „Jeden z dziesięciu”, w którym pan Artur uczestniczył [link].

„Jeden z dziesięciu” to najdłużej emitowany polski teleturniej. Tu liczy się tylko wiedza!

Program jest emitowany w edycjach, z których każda obejmuje 21 odcinków: 20 eliminacyjnych oraz jeden finałowy. W kolejnej rundzie zawodnicy wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na kolejne pytanie. Gra toczy się do momentu, gdy na polu walki pozostanie trzech zawodników. Pozostałych eliminuje brak odpowiedzi na co najmniej dwa pytania. W pierwszej fazie finału trzej jego uczestnicy odpowiadają na pytania na zasadzie – kto pierwszy ten lepszy, następnie mogą sami odpowiedzieć na kolejne pytanie lub wskazać przeciwnika. Każdy z grających ma dwie możliwości pomyłki. Trzecia eliminuje go z gry. Wygrywa ten kto zachowa choć jedną szansę. Każda prawidłowa odpowiedź to 10 pkt. a ich suma zdobyta przez zwycięzcę jest wpisywana na „listę zwycięzców”. Na zwycięzców czekają nagrody. W Wielkim Finale, w którym bierze udział 10 zwycięzców poszczególnych gier o największej liczbie zdobytych punktów, nagrodą główną jest 40 tys. zł dla zwycięzcy oraz 10 tys. dla zawodnika kończącego rozgrywkę z największą liczbą punktów. 

Informację otrzymaliśmy od Pana Krzysztofa Zubrzyckiego, który był trzykrotnym uczestnikiem programu „Jeden z dziesięciu”, z czego raz udało mu się wygrać odcinek. Serdecznie dziękujemy.

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x