mat. CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej

Otwarty Mikołajkowy Turniej Szachowy w Starym Kinie

Wielka szansa na sprawdzenie swoich szachowych umiejętności nadchodzi! Centrum Kultury w Kalwarii Zebrzydowskiej serdecznie zaprasza do udziału w Otwartym Mikołajkowym Turnieju Szachowym, który odbędzie się w naszej siedzibie, Starym Kinie, przy ul. Mickiewicza 4, w sobotę, 9 grudnia 2023 roku.

 

Aby wziąć udział, wystarczy zgłosić się do nas telefonicznie pod numerem 33 873-37-71 lub drogą mailową na adres biuro@ckstkalwaria.com do piątku, 8 grudnia 2023 roku, do godziny 16:00. W zgłoszeniu podaj imię, nazwisko, wiek oraz numer telefonu.

Startujemy o godzinie 9:00, a rywalizacja będzie intensywna, bo przewidujemy 7 rund turnieju. Czas na zawodnika to 15 minut, a na rundę 30 minut. Zasady gry oparte są na Kodeksie Szachowym, a nad przebiegiem zawodów czuwać będzie sędzia Konrad Cieśla.

Wspaniałe nagrody czekają na zwycięzców, a emocje i rywalizacja na pewno dostarczą niezapomnianych chwil. Regulamin turnieju dostępny jest na naszej stronie internetowej: https://ckstkalwaria.com/mikolajkowy-turniej-szachowy/

Zachęcamy wszystkich miłośników szachów do wzięcia udziału w tym prestiżowym wydarzeniu. Strategia, emocje i rywalizacja spotkają się na szachownicy Starego Kina. Dodatkowe pytania i uwagi możecie kierować bezpośrednio do Centrum Kultury i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej pod numerem telefonu 33 873-37-71 lub e-mailem: biuro@ckstkalwaria.com.

Nie przegapcie okazji, dołączcie do naszych szachowych zmagań i zaznaczcie swój udział w historii szachów w Kalwarii Zebrzydowskiej!

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x