/Otwarcie nowej infrastruktury rekreacyjnej w WKS Żarek w Barwałdzie Górnym

Otwarcie nowej infrastruktury rekreacyjnej w WKS Żarek w Barwałdzie Górnym

W poniedziałek po południu (27 maja 2019 r.) WKS Żarek w Barwałd Górny obchodził radosną uroczystość. Oddano bowiem do użytku odremontowane pomieszczenia, dzięki którym podniesie się komfort z uprawiania dyscyplin sportowych. Żarek Barwałd Górny jest jednym z najprężniej działających klubów sportowych w gminie, prowadzi zajęcia sportowe dla dzieci już od najmłodszych roczników po seniorów występujących w A Klasie kończąc.

Z ręką na sercu członkowie i sympatycy Klubu jeszcze kilka dni temu przychodzili do budynków klubowych, wokół których szalał wodny żywioł. Na szczęście straty były niewielkie i w przez weekend przygotowano budynek do przyjęcia gości. Wyremontowano pomieszczenie rekreacyjne, łazienkę. Koszt całkowity zadania wyniósł  63.054 zł, z czego 50.000 zł było dofinansowane z Europejskiego funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestuje w obszary wiejskie. Remont korytarza był dofinansowany w wysokości 8.000 zł ze środków w dyspozycji z Rady Sołeckiej w Barwałdzie Górnym.

Uroczystości rozpoczęła prezentacja przedstawiająca klub, a później przystąpiono do wspólnego zdjęcia, krojenia tortu. Oficjalnego przecięcia wstęgi i otwarci pomieszczeń dokonali: Burmistrz Miasta Kalwaria Zebrzydowska Augustyn Ormanty i Renata Bukowska – Prezes LGD Gościniec 4 Żywiołów, która pomagała w pozyskaniu pieniędzy na remont obiektu. Każdy z obecnych otrzymał pamiątkowy breloczek, a dzieci i młodzież dodatkowo klubowe gadżety.

Oto metamorfoza obiektu:

Zarząd Klubu serdecznie dziękuje wszystkim przybyłym gościom na czele z Przewodniczącym Rady Miejskim Piotrem Janusiewiczem, Radnym Tadeuszem Wilkiem, Sołtysem Jolanta Oleksy. Szczególne podziękowania kierowane są do Cukierni Pysia za wspaniały tort,  i Bistro fresh za pyszny poczęstunek dla dzieci i młodzieży. Działalność klubu nie byłaby także możliwa bez sponsorów, którymi poza Urzędem Miasta są: SPONSORZY GŁÓWNI: Mebloform.pl, Intenso-doors Spólka z o.o. PARTNERZY I SPONSORZY: Bellgraf studio reklamy, kameleon.pro – „wszystko dla tapicera” Hurtownia Tapicerska, Bistro fresh, Delikatesy u Ani,  AG-Meble,  Biuro Rachunkowe teryfikator – Łukasz Krzystek,  www.rehabilitacjabarwald.pl, Fizjoterapia Skowronek.

0 0 vote
Article Rating
Reklama