Okradł w lokalu dwie młode kobiety, został rozliczony przez kalwaryjskich policjantów

W poprzedni weekend, w jednym z lokali na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska doszło do kradzieży. Złodziej okradł dwie młode kobiety, mieszkanki powiatu nowotarskiego.

W poprzedni weekend, w jednym z lokali na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska doszło do kradzieży. Złodziej okradł dwie młode kobiety, mieszkanki powiatu nowotarskiego.

Jedna z pokrzywdzonych straciła całą torebkę, natomiast druga wartościowe przedmioty ze swojej torebki. Kiedy kobiety zorientowały się, że padły ofiarami kradzieży w pierwszej kolejności zwróciły się do pracowników ochrony, którzy przejrzeli monitoring i błyskawicznie wytypowali sprawcę. Okazało się, że mężczyzna nadal jest w budynku. Sprawca został ujęty i przekazany policjantom. Funkcjonariusze skierowani na miejsce ustalili, że 18-letni mieszkaniec powiatu kazimierskiego wykorzystał chwilową nieobecność kobiet i ukradł z pozostawionej w loży torebki – telefon komórkowy, portfel z dokumentami oraz 150 złotych. Drugą torebkę zabrał z loży, a następnie w łazience mieszczącej się w lokalu sprawdził jej zawartość, po czym zabrał legitymację uczniowską oraz drobne pieniądze. Podczas kontroli osobistej 18-latka, mundurowi ujawnili część skradzionych przedmiotów. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty, do których się przyznał. 18-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. 

informacja: KPP w Wadowicach

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x