Odpust przy pustelni św. Rozalii oraz piknik rodzinny w Barwałdzie Górnym

Pomimo niesprzyjającej aury pod Kaplicę św. Rozalii (na puszczy) przybyło sporo osób. Po Mszy św. podczas której odsłonięto nową figurę św. Rozalii rozpocznie się piknik, który został połączony z parafialnymi dożynkami. w programie którego będzie zabawa taneczna, animacje dla dzieci, licytacje charytatywne, bufet i inne atrakcje.

Pomimo niesprzyjającej aury pod Kaplicę św. Rozalii (na puszczy) przybyło sporo osób. Po Mszy św. podczas której odsłonięto nową figurę św. Rozalii rozpocznie się piknik, który został połączony z parafialnymi dożynkami. w programie którego były: zabawa taneczna, animacje dla dzieci, licytacje charytatywne, bufet i inne atrakcje.

Gości zabawiał zespół Boliwii. Najbardziej rozruszały tłum hit Despasito i wszystkim znane przeboje, takie jak Oczy Zielone czy Ruda Tańczy jak Szalona. Piknik połączony był także z aukcją charytatywną (na potrzeby przewidziane przez zespół charytatywny działający w parafii). Licytacje wśród których były ciasta, kosmetyki, treningi personalne, czy masaże cieszyły się sporym zainteresowaniem. Prawdziwym hitem okazała się  koszulka Roberta Lewandowskiego, która „poszła” za 550 zł.

Wielkie brawa za zaangażowanie należą się dla komitetu charytatywnego i wszystkich zaangażowanych parafian, którzy się przyczynili do organizacji pikniku, jak również wszystkich przybyłych gości, którzy mimo nie idealnej pogody licznie zaszczycili uroczystość swoją obecnością.

fot. Franciszek Sarapata

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x