fot. Google Maps

Od kogo zależy budowa chodnika i zatok autobusowych w Zebrzydowicach za milion złotych?

O budowę chodnika oraz dwóch zatok autobusowych, przejścia dla pieszych w Zebrzydowicach, które to mają  poprawić nie tylko bezpieczeństwo pieszych ale także usprawnić komunikację pracowników, uczniów oraz turystów przemieszczających się między powiatami krakowskim i wadowickim komunikacją autobusową stara się radny Marcin Ożóg. Na ten cel potrzebuje milion złotych.

Wniosek na 1 mln złotych został złożony i potrzebuje tylko akceptacji mieszkańców województwa małopolskiego w głosowaniu w VI edycji Budżetu obywatelskiego. Od każdego mieszkańca gminy Kalwaria (a także od każdego mieszkańca Małopolski) zależy, czy ta inwestycja zostanie zrealizowana. Inwestycja uzależniona od oddanych głosów, prosimy więc, o głosowanie na OGW10 – Budowa chodnika i zatok autobusowych w ciągu drogi wojewódzkiej DW953 w Zebrzydowicach.

Głosować można w sposób tradycyjny – papierowy oraz przez internet – na specjalnie przygotowanej do tego stronie: https://malopolska.budzet-obywatelski.eu/glosowanie

Głosowanie potrwa do 16 czerwca (głosy papierowe i korespondencyjne). Nieco dłużej, bo do 18 czerwca, będzie można zagłosować przez internet.

Głosując należy pamiętać o kodzie  zadania:

Zadanie ogólno wojewódzkie:

OGW10 – Budowa chodnika i zatok autobusowych w ciągu drogi wojewódzkiej DW953 w Zebrzydowicach

Budowa chodnika oraz dwóch zatok autobusowych, przejścia dla pieszych w miejscowości Zebrzydowice ma na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych, oraz usprawnić komunikację pracowników uczniów oraz turystów przemieszczających się między powiatami krakowskim i wadowickim komunikacją autobusową.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x