mat. Stowarzyszenia im. Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej

Noworoczny Bal Charytatywny ze Stowarzyszeniem, a gwiazdą będzie zespół Baciary

Stowarzyszanie św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowska zaprasza na Noworoczny Bal Charytatywny. Bal zostanie zorganizowany w Villa Róż Zakrzów – 14 stycznia 2024 (niedziela), początek godz. 16:00. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Baciary.

Dochód z Balu zostanie przeznaczony dla 8-letniej Ewy z Zebrzydowic, która potrzebuje wsparcia a zmaga się z wieloma chorobami min. z wadą genetyczną i wymaga stałej i kosztowej opieki i rehabilitacji.

Przyznam szczerze, że już dawno w mojej głowie zrodził się pomysł zorganizowania Balu Charytatywnego, takie Bale z powodzeniem zostały zorganizowane w okolicy. Teraz czas by i podobny miał miejsce u nas. Zachęcam do zakupu biletów, to nie tylko okazja do dobrej zabawy ale wsparcia potrzebującego dziecka – mówi Tomasz Baluś prezes Stowarzyszania. Wiem że jest w okolicy duże grono ludzi o wielkim sercu. Zapraszamy!

Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji, w czasie samego Balu będą prowadzone liczne licytacje i zorganizowana zostanie też loteria fantów. Zostanie przygotowana też Fotobudka 360, a zgra DJ LJ. 

Koszt to 250 zł od osoby, w cenie biletu partner generalny Balu, firma DOMENO przygotowała bon na zakup obuwia o wartości 50 zł. W cenie biletu: obiad, bogato zaopatrzony bufet, kawa, herbata i napoje. Ilość biletów ograniczona, sprzedaż rozpocznie się od 1 grudnia, już je można rezerwować!

Prosimy o kontakt tel. 533-063-460, 692-803-701 i mail – sjp2pk@gmail.com

 

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x