Nowa edycja Strefy Kobiet

Zapraszamy na nowy cykl spotkań twórczych przy kawie i herbacie dla kobiet, które lubią rękodzieło i artystyczne wyzwania. Wszystkie prace powstałe podczas spotkań uczestniczki zabiorą ze sobą do domu. Materiały wliczone są w cenę zajęć. Zapraszamy do zapisów.

 

12 stycznia, 17:00 – 20:00

Babki są w dechę „Kalendarzownik” prowadząca Anita Pajor „Niezwykły Zakątek”

Kalendarz nie musi smętnie wisieć na ścianie. Wraz z początkiem roku damy mu ciekawą drewnianą, domkową oprawę. Od tych zajęć każdy „zdzierak” będzie zachwycał każdego kto odwiedzi nasz dom. Drogie Babki! Wiertarki w dłoń, uwolnijcie kreatywność i stwórzcie wyjątkowy kalendarzownik.

Koszt zajęć: 80 zł.

2 luty, 17:00 – 20:00

Sznurkowa magia „Anioł na obręczy”, prowadząca Kinga Nycz „Makrama.handmade”

Szykują się kolejne zajęcia w ramach „Sznurkowej magii”. Tym razem stworzymy anioły na drewnianej obręczy. Takie rękodzieło to piękna ozdoba na ścianę oraz ciekawy pomysł na prezent. Czas trwania zajęć to ok.3h. Wszystkie materiały zawarte są w cenie.

Koszt zajęć 100 zł.

9 marca, 17:00 – 20:00

Akademia Decoupage „Świąteczne jajka” prowadząca Anita Pajor „Niezwykły Zakątek”

Twórcze 3 godziny w czasie których popracujemy na wydmuszkach gęsich poznając spękania dwuskładnikowe, pracę konturówkami oraz mediami postarzającymi. To spotkanie jest kolejnym z cyklu Akademii gdzie poznajemy podstawowe techniki decoupage a temat idealnie wpisuje się w zbliżające święta wielkanocne!

Koszt 70 zł.

13 kwietnia, 17:00 – 20:00

Zakątek Piękna i Urody „Zadbaj o swoją kobiecość”, prowadząca Patrycja Gołąbek

Warsztat dla kobiet w każdym wieku. Poznajmy nasze ciało i umiejmy dobrze reagować na jego potrzeby! Warsztat składa się z dwóch części.

Podczas części pierwszej m.in. zlokalizujemy Mięśnie Dna Miednicy, poznamy ich budowę i funkcję, nauczymy się dbać o swoje dno miednicy każdego dnia, dowiemy się w jaki sposób zapobiegać m.in. nietrzymaniu moczu w przyszłości i jak poradzić sobie z aktualnymi problemami z dnem miednicy.

Część druga obejmuje trening Dna Miednicy i naukę prawidłowego oddechu. Podczas tej części każdy uczestnik otrzyma zestaw ćwiczeń, które można wykorzystać w warunkach domowych w celu profilaktyki lub zniwelowania aktualnych problemów z Mięśniami Dna Miednicy.

PLAN WARSZTATU:

17.00-18.30 – część pierwsza

18.30-18.45 – przerwa

18.45-20.00 – część druga

Wszystko czego potrzebujesz to mata do ćwiczeń lub koc, wygodny strój i dobry humor. Przyjdź i zadbaj o swoją KOBIECOŚĆ!

Warsztat poprowadzi Patrycja Gołąbek. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, certyfikowana Instruktorka Jogi i Pilatesu, Medyczny Trener Personalny, Nauczycielka Gimnastyki Słowianskiej oraz pasjonatka ludzkiego ciała. Jej celem jest nauczanie społeczeństwa, jak w zdrowy sposób dbać o swoje ciało w każdym wieku. W pracy stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo i prawidłową technikę, tak, by nie szkodzić ciału oraz niwelować skutki wieloletnich zaniedbań lub kontuzji.

Cena: 80 zł

 

 

  • Wszystkie zajęcia odbędą się jeśli zbierze się min. 6 osób.

Bilety na zajęcia do zakupu poprzez stronę strefazajec.pl

Wymagana natychmiastowa płatność za zajęcia. Nieuregulowanie opłaty jest równoznaczne ze skreśleniem z listy.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x