Nie było spotkania burmistrza z redakcją Cedron Kalwaria

W tym miejscu pragniemy przeprosić panią Zofię Jończyk za nieprawdziwą informację, jaką podaliśmy o spotkaniu redakcji Cedron Kalwaria z panem burmistrzem. Zostaliśmy prowadzeni w błąd, co do spotkania, za co serdecznie przepraszamy.

W tym miejscu pragniemy przeprosić panią Zofię Jończyk za nieprawdziwą informację, jaką podaliśmy o spotkaniu redakcji Cedron Kalwaria z panem burmistrzem. Zostaliśmy prowadzeni w błąd, co do spotkania, za co serdecznie przepraszamy.

Pragnęliśmy zweryfikować tę informację o spotkaniu. W sekretariacie przełączono nas do pani Sekretarz, która stwierdziła, że nie jest to jej działka i rozłączyła się. Po ponownym zadzwonieniu do sekretariatu i poproszeniu o informację z kim pan Burmistrz odbywał spotkanie, zostaliśmy przekierowani do pana Tomasza B. inspektora w dziale promocji UM Kalwaria Zebrzydowska, który to ma zajmować się kontaktem z mediami. Niestety nie było go w pokoju. ale po kilku minutach dotarł. Niestety pan Urzędnik, nie wyraził zgody na nagrywanie rozmowy (podczas wykonywania obowiązków służbowych (sic!)), także nie mogąc zadać pytania bo: „nie wyrażam zgody na nagrywanie!„, zakończyliśmy rozmowy, bo „nie wyrażam zgody na nagrywanie!„. Tylko, że nie ma przepisu zakazującej nagrywania urzędników… w tej sprawie skontaktowaliśmy się, że znajomymi dziennikarzami obywatelskimi, aby zasięgnąć ich opinii.

W dniu dzisiejszym próbowaliśmy się skontaktować panią Zofią, niestety bezskutecznie, co spowodowało umieszczeniem nieprawdziwej informacji. Obecnie dotarliśmy do prawdy. I jeszcze raz serdecznie panią Zofię przepraszamy.

Nadal Cedron Kalwaria służyć będzie nam niejednokrotnie inspiracją i będzie nieocenionym źródłem wiedzy w wielu sprawach, jak np. w sprawie zachowania szacunku do innych na sesjach rady miejskiej, jak w artykule z 26 lipca 2016 r. pt. „SKANDALICZNE ZACHOWANIA WŁADZY” [link], gdzie możemy przeczytać: „Doszło do „ostrej” wymiany zdań  między Burmistrzem a Radnym z Brodów, który nie po raz pierwszy stanął za Mieszkańcami, a nie za wolą Burmistrza. Jak nam przekazano Burmistrz nazwał Radnego „obłąkanym”, zarzucił mu brak wiedzy, żeby rządził u siebie w warsztacie, a nie wtrącał się do Burmistrza  pracy. Jednym słowem kolejny – niedouczony wg Burmistrza. Mało tego przypomniał drugiemu Radnemu żeby pamiętał że jego córka pracuje w Urzędzie.”

Dla dobra samorządności i mieszkańców gminy, Pani Zofia pozostaje niezależna.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x