Natalia - fot. nadesłane

Najgorsza postać nieuleczalnej choroby zmieniła w koszmar życie Natalii

Mama Natalii prosi o pomoc w leczeniu córki i nagłośnienie akcji. Akcja ma na celu: leczenie, programowanie stymulatora mózgu oraz zdobycie potrzebnego sprzęt specjalistycznego dla niepełnosprawnej osoby, środków higieny i zapewnienie lepszej przyszłości dla nieuleczalnej chorej Natalii.

Natalia jest chora na najgorszą postać zespołu tourette’a. Potworna dystonia, padaczka i chorób zwyrodnieniowych zwojów podstawnych, zawładnęła i zmieniła jej życie w piekło. Jej ciało ciągle drży a usta wydają niewyobrażalny krzyk, niecenzuralne słowa. Natalia kiedyś bardzo pracowita, ambitna i zdolna osoba. Dziś w życiu jest jak chory, zraniony, zamknięty w klatce ptak bez możliwości samodzielnego egzystowania.

Wymaga 24 godzinnej stałej opieki. ZZespół Tourette’a, światłowstręt z postępującym z dnia na dzień niedowidzeniem, niemoc pisania, utrzymania czegokolwiek w rękach, kłopoty z przełykaniem, niemoc poruszania się. To wszystko sprawia, że Natalia jest jak roślina , którą trzeba pielęgnować i odżywiać . Po wyczerpaniu całej farmakoterapii , zastosowaniu Głębokiej Stymulacji Mózgu i licznych wizyt u wszystkich możliwych specjalistów zajmujących się takimi chorobami. W życiu wciąż ma potwornego pecha. W obecnej chwili w miejscu wszczepienia generatora impulsów pojawiło się kolejne potworne zaczerwienienie z silnie piekącym bólem z którym niestety mimo takiego cierpienia w chwili obecnej musi walczyć. Stymulator chociaż nie do końca pomaga Natalii, to bez niego nie potrafi już żyć . Pilnie potrzebna jest Pomoc finansowa na zakup nowego, mocniejszego wózka inwalidzkiego ponieważ przy tak postępujących chorobach nogi Natalii wciąż odmawiają posłuszeństwa, a obecny który posiadała się zepsuł, przy tak gwałtownej chorobie.

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc finansową, którą przeznaczymy na pilnie potrzebny sprzęt specjalistyczny, leczenie, środki higieny, rehabilitację, dojazdy. Bardzo prosimy Państwa o każdy symboliczny grosz. Każda kwota nawet najmniejsza ma ogromne znaczenie i jest na wagę złota. Prosimy Państwa jako ludzi dobrych serc Pomóżcie nieuleczalnie chorej Natalii, której życie zmieniło się w najgorszy koszmar. Z góry Państwu bardzo serdecznie dziękujemy.

Natalia z mamą

link do zbiórki: Najgorsza postać nieuleczalnej choroby zmieniła… | Zbiórki internetowe Pomoc.pl

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x