MyDay – soczewki, które warto wypróbować

Jeśli nosisz soczewki korekcyjne lub dopiero szykujesz się do ich używania, zwróć uwagę na MyDay. Jest to linia stworzona przez jednego z liderów rynku optycznego – firmę Cooper Vision. Zastosowane w niej rozwiązania znacząco przekładają się na komfort codziennego użytkowania, dzięki czemu ich noszenie to czysta przyjemność – i oczywiście perfekcyjne widzenie. W jaki sposób osiągnięto takie wspaniałe efekty?

Soczewki MyDay to najnowsze technologie

Soczewki korekcyjne MyDay powstały ze specjalnego materiału Stenfilcon A. jest to połączenie silikonu i hydrożelu, cechujące się niezwykłą miękkością oraz elastycznością. Dzięki temu nie ma problemu z ich zakładaniem oraz zdejmowaniem, a umieszczone na gałce ocznej, spoczywają na niej stabilnie niezależnie od aktywności osoby noszącej. To jednak nie wszystko, co można o nich powiedzieć. Stenfilcon A cechuje wysoka tlenoprzepuszczalność, a więc oko swobodnie oddycha. Znacznie redukuje to ryzyko jego niedotlenienia, a co za tym idzie – nieprzyjemnych efektów i podrażnień.

Ponadto soczewki MyDay samoczynnie dbają o odpowiedni poziom swojego nawilżenia. Dzięki temu możesz używać ich w suchym, sterylnym środowisku (jak klimatyzowane pomieszczenia), a wciąż będą tak samo wilgotne, jak tuż po wyjęciu z blistra. Wszystkie te właściwości sprawiają, że można nosić je przez cały dzień i w żaden sposób nie odczuwa się ich obecności, a zarazem doskonale się widzi, zaś oczy męczą się znacznie mniej, niż przy noszeniu okularów lub w zwykłej sytuacji.

MyDay to soczewki dla osób ceniących wygodę

MyDay zostały pomyślane dla pełnego komfortu użytkowników, co dotyczy także trybu wymiany. Soczewki jednodniowe to rozwiązanie, które nie wymaga od Ciebie cowieczornego zdejmowania soczewek i umieszczenia ich w wpłynie dezynfekującym. W opakowaniu znajduje się trzydzieści sztuk – po jednej na dzień aktywności. Każdego wyjmujesz i zakładasz świeżą z blistra, a przed pójściem spać po prostu ją wyrzucasz. 

Dlatego np. jadąc w podróż służbową czy na wakacje nie musisz martwić się o pojemnik oraz płyn dezynfekcyjny. Bierzesz tylko pudełko z soczewkami i gotowe. 

Gdzie warto nabyć soczewki MyDay?

Jeśli chcesz mieć soczewki MyDay w dobrej cenie, wówczas warto odwiedzić salon Vision Express, gdzie są one dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Możesz także zamówić je w łatwy sposób przez internet, wchodząc na stronę visionexpress.pl. Tam poznasz także wszystkie informacje na ich temat, co jeszcze bardziej ułatwi Ci podjęcie decyzji co do ich zakupu. 

About Author

Reklama