Mikołajowa niespodzianka dla małych i dużych

W tym roku niestety nie spotkamy się na wspólnym rozdawaniu prezentów, ale nie wszystko stracone, aby Mikołaj nie był radosny. Urząd Miasta przygotował dla małych i dużych specjalną niespodziankę! Już od dzisiaj można przyjść i usiąść w wielkim fotelu Świętego Mikołaja na kalwaryjskim rynku i zrobić sobie pamiątkową fotografię!!!

W tym roku niestety nie spotkamy się na wspólnym rozdawaniu prezentów, ale nie wszystko stracone, aby Mikołaj był radosny. Urząd Miasta przygotował dla małych i dużych specjalną niespodziankę! Już od dzisiaj można przyjść i usiąść w wielkim fotelu Świętego Mikołaja na kalwaryjskim rynku i zrobić sobie pamiątkową fotografię!!!

Za tę miłą niespodziankę należy podziękować Burmistrzowi oraz pracownikom Referatu Gospodarki Komunalnej, którzy dbają o przystrojenie miasta. W te święta, z tego co nieoficjalnie widzieliśmy, Kalwaria będzie wyglądać bajecznie!

Aby podkreślić jeszcze mocniej świąteczny czas, ogłaszamy konkurs na facebooku. Każdy, kto zrobi sobie fotografię na fotelu św. Mikołaja i opublikuje ją na facebooku pod postem na profilu Kalwaria 24 oraz udostępni ten post, weźmie w udział w losowaniu 4 nagród książkowych. Dodatkowo najlepsze zdjęcie zostanie nagrodzone nagrodą specjalną! Czas na publikację zdjęć mija w poniedziałek 7 grudnia o godz. 23.59. A we wtorkowy ranek, redakcyjna sierotka wylosuje szczęśliwców.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x