MEBLES – meble tapicerowane na wymiar. W dobrej cenie

Firma MEBLES powstała już w drugiej połowie zeszłego wieku, a mianowicie w 1980 roku, jednak jej korzenie sięgają znacznie głębiej. Czerpie ona swoje umiejętności z wieloletniej, rodzinnej tradycji meblarskiej przekazywanej z pokolenia na pokolenie.

Firma MEBLES powstała już w drugiej połowie zeszłego wieku, a mianowicie w 1980 roku, jednak jej korzenie sięgają znacznie głębiej. Czerpie ona swoje umiejętności z wieloletniej, rodzinnej tradycji meblarskiej przekazywanej z pokolenia na pokolenie.

Firma Wiesława Sarapaty posiada w  ofercie meble, które charakteryzuje wysoka jakość, precyzja wykonania oraz dobra cena.

– Meble tapicerowane produkujemy oczywiście zarówno dla klientów indywidualnych, firm jak i instytucji. Istnieje możliwość doboru dowolnej konfiguracji, spersonalizowanego koloru jak również doboru rozmiaru. Każdy wytworzony przez nas mebel jest niepowtarzalny – mówi właściciel firmy.

Firma MEBLES wyspecjalizowała się w produkcji mebli tapicerowanych na wymiar, a zwłaszcza narożników na wymiar. Poleca również zestawy wypoczynkowe, narożniki, sofy, rogówki, kanapy, fotele, wersalki, narożniki kuchenne, podkowy tapczany, amerykanki, pufy i wiele innych mebli wypoczynkowych dla Ciebie.

 

MEBLES poleca:

Narożniki na wymiar ze spaniem i pojemnikiem na pościel.

Komplety wypoczynkowe w różnych zestawach i kolorach. Również z możliwością spania

Narożniki kuchenne tapicerowane to propozycja dla osób poszukujących  interesujących mebli do kuchni. Wykonywane są głównie w sztucznej skórze, mogą być również wyprodukowane ze skóry naturalnej lub tkaniny.

Narożniki podkowy  to coś  dla lubiących duże rzeczy. Są to narożniki w kształcie litery C. Praktycznie niedostępne przy masowej produkcji konkurencji.

Amerykanki to propozycja nie tylko do małego pokoju dla dzieci czy młodzieży. Amerykanki sprawdzą się również świetnie w pozostałych wnętrzach gdzie potrzebna oprócz siedzenia jest także funkcja spania.

Tapczany – klasyczne rozwiązanie do spania. Teraz dostępne w wielu formach.

Sofy – nie od dziś wiadomo, że sofa to królowa salonu. Posiada ona kilka zastosowań. Przede wszystkim jest meblem, który towarzyszy nam podczas całego dnia. 

Pufy w wersjach solo lub jako element kompletu z sofą, narożnikiem czy wersalką.

 

Zapraszamy także na naszego facebooka: Meble Tapicerowane Kalwaria Zebrzydowska – narożniki wypoczynkowe Mebles

 

MEBLES poleca również:

Krzesła drewniane tapicerowane wykonywane są w dowolnym kolorze zarówno drewna jak i tapicerki.

Zestawy stołowe w dowolnej konfiguracji wymiaru i ilości krzeseł.

Stoły drewniane na wymiar rozkładane w dowolnym kolorze.

 

Z bogatą ofertą firmy MEBLES można  zapoznać się na stronie internetowej www.mebles.pl lub w siedzibie firmy: w Barwałdzie Górnym 13A (30 metrów od drogi krajowej nr 52), gdzie znajduje się duża ekspozycja mebli.

Godziny otwarcia ekspozycji mebli:
Poniedziałek-Piątek 8.30-18.30 
Sobota-Niedziela 9.00-15.00 

Przed przyjazdem w miarę możliwości prosimy o kontakt – godziny otwarcia są do ustalenia według indywidualnych potrzeb klienta.

 

MEBLES Wiesław Sarapata

Siedziba firmy i ekspozycja mebli:

Barwałd Górny 13A  (30 metrów od drogi krajowej nr 52)

34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Internet: www.mebles.pl

Telefon: 888-843-210 (Franciszek) lub 602-768-235 (Wiesław).  

About Author

Reklama