Martynka Stawowy po rewelacyjnym występie awansowała do finału Mam Talent!

Martynka Stawowy 7-letnia mieszkanka Barwałdu Górnego z sukcesem wystąpiła w półfinałach Mam Talent! Po perfekcyjnym i pięknym występie zdobyła pierwsze miejsce, awansując do finału „Mam Talent!”. 

W sobotę (12 listopada) w trzecim półfinałowym odcinku „Mam Talent!” emitowanym w TVN, Martynka Stawowy z Barwałdu Górnego zaprezentowała doskonałą technikę i perfekcyjne  układy taneczne. Zarówno juniorzy jak i publiczność byli zachwyceni. Nie było niczym dziwnym więc, że w głosowaniu telewidzów Martynka zajęła pierwsze miejsce, zdobywając tym samym awans do finału. Zapytana, co by sonie kupiła za 300 tysięcy złotych, kwotę, jaka jest główną wygraną w programie odpowiedziała, że rower.

Martynka Stawowy mieszka w Barwałdzie Górnym. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w kwietniu 2021 roku. Martynka to 7 letnia mieszkanka Barwałdu Górnego (siostra Mateusza Stawowego) swoją przygodę z tańcem zaczęła od kwietniu 2021 roku. 11 grudnia 2021 r. podczas zawodów IDO Jazz Mini Kids – Pierwszych Mistrzostwa Świata w Warszawie Martyna Stawowy zdobyła Wicemistrzostwo Świata (pisaliśmy o tym TUTAJ).

Występ Martynki można zobaczyć TUTAJ.

 

fot. TVN

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x