Mapa drogowa prac remontowych ulic dla miasta Kalwarii Zebrzydowskiej w roku 2019

Po długotrwałych przygotowaniach i konsultacjach jakie, jakie z Urzędem Miasta czynili Przewodniczący Zarządów Osiedli w Kalwarii Zebrzydowskiej wraz z radnymi miejskimi ustalono mapę drogową remontów ulic gminnych na terenie miasta Kalwaria Zebrzydowska.

Po długotrwałych przygotowaniach i konsultacjach, jakie z Urzędem Miasta czynili Przewodniczący Zarządów Osiedli w Kalwarii Zebrzydowskiej wraz z radnymi miejskimi ustalono mapę drogową remontów ulic gminnych na terenie miasta Kalwaria Zebrzydowska.

Do przygotowania mapy drogowej dla Kalwarii Zebrzydowskiej czynnie przyczynili się Przewodniczący Zarządów Osiedli w osobach Marioli Kachnic i Tadeusza Steli. Długotrwała praca przygotowawcza i konsultacje jakie czynili z mieszkańcami miasta już od końca 2018 roku, przyczyniały się do wybrania najpilniejszych fragmentów ulic gminnych, jakie będą w tym roku remontowane. 

Na spotkaniu 10 kwietnia Burmistrza Miasta z Sołtysami i Przewodniczącymi Zarządów Osiedli zatwierdzono proponowaną mapę drogową prac remontowych. 

Lista dróg remontowanych z puli gminnej: ul. Zjednoczenia boczna, ul. Nowa, ul. Rzeźniana, budowa chodnika na ul. Dworcowej, poszerzenie ul. Broniewskiego pomiędzy Remizą OSP a Szkoła, remont chodnika na Al. Jana Pawła II, dokumentacja techniczna ul. Piłsudskiego.

Lista ulic zgłoszonych jako zadania do realizacji w oparciu o ogłoszony nabór wniosków w ramach Funduszu Dróg Samorządowych: ul. Broniewskiego.

Spotkanie w sprawie remontu dróg – 10 kwietnia – fot. UM w Kalwarii Zebrzydowskiej

Listę dróg z pozostałych miejscowości, jakie będą remontowane i zostały zgłoszone do jako zadania w ramach Funduszu Dróg Samorządowych opublikujemy w późniejszym czasie.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x