Malowanie dachów – Czas odświeżyć swój dach

W okresie letnim kiedy dni są długie i słoneczne warto się zastanowić nad wymalowaniem swojego dachu. Z pewnością zapewni to trwałość na kolejne lata, a nasz dach będzie pięknie wyglądał. Malowanie oraz konserwacja dachów zapobiegają niszczeniu powierzchni dachu, ogranicza korozję, osadzeni mchów i glonów.

W okresie letnim kiedy dni są długie i słoneczne warto się zastanowić nad wymalowaniem swojego dachu. Z pewnością zapewni to trwałość na kolejne lata, a nasz dach będzie pięknie wyglądał. Malowanie oraz konserwacja dachów zapobiegają niszczeniu powierzchni dachu, ogranicza korozję, osadzeni mchów i glonów.

 

Firma Giżycki – malowanie dachów jest już na rynku od ponad 20 lat. Specjalizuje się w malowaniu dachów na terenie całej Polski, a w szczególności województwa – małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego. Malują metoda alpinistyczną, dzięki czemu nie jest wymagane rusztowanie, co znacząco skraca czas malowania, a co za tym idzie cenę malowania.

Dlaczego Giżycki – malowanie dachów?

 • Gwarancja jakości usług,
 • 20 letnie doświadczenie,
 • Gwarancja na wykonaną pracę,
 • Darmowa wycena prac,
 • Nie dolicza za dojazd do klienta,

Nasza strona internetowa: https://www.gizycki-wadowice.pl

 

Co oferuje Giżycki – malowanie dachów?

 • malowanie dachów z blachy (zwykłej, trapezowej, falistej) ręczne lub agregatem,
 • malowanie dachów kościołów,
 • malowanie hal fabrycznych,
 • malowanie elewacji,
 • mycie dachów,
 • usługi dekarskie.

Obszar działanie

Firma Giżycki – malowanie dachów wykonała wiele zleceń na terenie całej Polski, lecz najczęściej wykonujemy w Wadowice, Zator, Kraków, Kalwaria Zebrzydowska, Myślenice, Sucha Beskidzka, Zawoja, Zakopane, Tomice, Oświęcim, Bielsko-Biała,

Najlepsze farby

Warto zaznaczyć, że firma Giżycki – malowanie dachów korzysta tylko z renomowanych farb. Przez przeszło 20 lat działalności na polskim rynku wykonaliśmy setki zleceń – malować dachów domów jednorodzinnych, hal przemysłowych, kościołów, dzięki czemu zyskaliśmy rzeszę zadowolonych klientów. Dowodem tych słów są opinie o nas zostawiane w Internecie. Dzięki długoletniemu doświadczeniu firma Giżycki Wadowice jest gwarantem najwyższej jakości usług.

Jak przebiega konserwacja dachu?

Jak już wspomniano, proces renowacji dachu przebiega w kilku krokach. Każdy etap konserwacji jest niezbędny i powinien być przeprowadzony przez profesjonalną firmę, zajmującą się naprawą pokryć dachowych. Oto szczegółowe opisy czynności wykonywanych na każdym etapie konserwacji:

 • Czyszczenie dachu – proces ten polega na usuwaniu wszelkiego rodzaju zabrudzeń oraz zakorzenionych na powierzchni blachy glonów, mchów i porostów. Do przeprowadzenia tej czynności używa się specjalnych preparatów czyszczących oraz biobójczych, które nakładane są na powierzchnię za pomocą myjek wysokociśnieniowych. 
 • Dokładna inspekcja pokrycia dachowego, zdiagnozowanie oraz usunięcie ognisk korozji, a następnie konserwacja miejsc dotkniętych korozją farbą podkładową w celu ochrony przed dalszym rozprzestrzenianiem się rdzy.
 • Malowanie dachu, polegające na pokryciu powierzchni dachu profesjonalną farbą. Produkty dedykowane specjalnie do malowania  pokryć dachowych są odporne na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Odpowiedni skład chemiczny farb zapobiega również rozprzestrzenianiu się zielonych nalotów na powierzchni dachu. Produkt nakładany jest metodą  hydrodynamiczną, która zapewnia równomierne rozprowadzenie farby oraz pozwala na wtłoczenie preparatu w trudno dostępne miejsca oraz w szczeliny, w których najczęściej zalega nadmiar wody. Malowanie wykonuje się przy użyciu wysokociśnieniowych agregatów. 
 • Impregnacja dachu – ma działanie konserwujące i stanowi kosmetykę dachu. Na pomalowaną i wyschniętą powierzchnię nakłada się środki impregnujące. Poprzez wniknięcie w strukturę farby, impregnaty zwiększają jej odporność na warunki atmosferyczne oraz na brud i naloty biologiczne.

Odnowiony i odpowiednio zakonserwowany dach nie tylko odzyska efektowny wygląd. Proces renowacji przedłuży jego żywotność nawet o kilkanaście sezonów. Całkowity koszt odnowienia powierzchni dachu to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. W porównaniu do ceny wymiany pokrycia wraz z elementami konstrukcyjnymi, jest to inwestycja dużo bardziej opłacalna.

Jak nas zamówić?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą to po prostu do nas zadzwoń: 880 743 152. Każdemu klientowi przed rozpoczęciem prac oferujemy darmową wycenę, więc cała kwota jest ustalana przed rozpoczęciem zlecenia. Oczywiście nie doliczamy dodatkowych kosztów za dojazd do miejsca realizacji zlecenia. W przypadku zleceń od 150m2 jesteśmy w stanie wykonać na terenie całej Polski.

Reklama