/Konkurs dla Pań z okazji Dnia Kobiet od Centrum Kultury – do wygrania podwójne zaproszenie na komedię koncertową Soni Bohosiewicz

Konkurs dla Pań z okazji Dnia Kobiet od Centrum Kultury – do wygrania podwójne zaproszenie na komedię koncertową Soni Bohosiewicz

Z okazji Dnia Kobiet Kalwaryjskie Centrum Kultury ma dla naszych Pań najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności oraz możliwość zdobycia podwójnego zaproszenia na komedię koncertową Soni Bohosiewicz, na 15 marca 2020 r.

Aby zdobyć zaproszenie należy odpowiedzieć na pytanie: 
W jakiej słynnej krakowskiej grupie kabaretowej występowała Sonia Bohosiewicz.

Panie proszone są o przesyłanie odpowiedzi na adres e-mail: info@kalwaria24.pl lub poprzez wiadomość na profilu facebook wraz z klauzulą: „zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia konkursu”. Na odpowiedzi czekamy do wtorku do godz. 19:00.

15 marca 2020 r. (niedziela) o godz. 17:00 zapraszamy do Sali Widowiskowej CKSiT na komedię muzyczną zatytułowaną „Domówka” w wykonaniu Sonii Bohosiewicz.

„Domówka” to zabawna, pełna anegdot i wzruszeń osobista podróż Soni Bohosiewicz do czasów PRL-u oraz największych przebojów w historii polskiej piosenki. Show Soni Bohosiewicz to połączenie spektaklu komediowego, koncertu i improwizacji z aktywnym udziałem publiczności.
W repertuarze takie przeboje jak „W moim magicznym domku”, „Małgośka”, „Jesteś lekiem na całe zło” czy „Józek, nie daruję ci tej nocy”. Show Soni Bohosiewicz to komedia koncertowa – połączenie spektaklu, stand-upu, koncertu i improwizacji z aktywnym udziałem publiczności.
 
Bilety w cenie 50 zł do nabycia w Starym Kinie, ul. Mickiewicza 4.
0 0 vote
Article Rating
Reklama