Koncert „Przy lampce” – Kasia Moś TRIO

WCK w Wadowicach zapraszana 4 lutego o 19:00 na koncert Kasi Moś. Wokalistka zaprezentuje utwory z płyty albumów „Inspination”, „Moniuszko200” oraz nowe kompozycje w akustycznych wersjach.

Artystce na scenie będą towarzyszyli Mateusz Moś na skrzypcach oraz Mateusz Kołakowski na fortepianie. Usłyszymy m.in. popularne utwory: „Zatracam się”, „Częściej”, „Mimi”, „Dobre moce”, „If I Were A Boy” (z repertuaru Beyonce), „Spać mi kazali” oraz „Prząśniczkę”.

Kasia Moś reprezentowała Polskę na 62. Konkursie Piosenki Eurowizji (2017r.) Ukończyła szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina w Bytomiu, w klasie wiolonczeli i fortepianu oraz Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Współpracowała też z orkiestrą AUKSO przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna pt. „Pasja wg. Świętego Marka”. Zaśpiewała partię Kordelii w światowej prapremierze musicalu „Król Lear” Pawła Mykietyna, która miała miejsce na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie. Nagrała wokalizę Wojciecha Kilara do filmu Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało”. W 2015 roku wydała swój debiutancki album „Inspination”. Kasia Moś ma również na koncie muzyczne przygody telewizyjne – była finalistką III edycji programu „Must be the Music” oraz wzięła udział w 8. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W 2018 roku nakładem wydawnictwa Agora ukazał się album „Retro” Jerzego Maksymiuka i Janusza Olejniczaka, na którym Kasia gościnnie zaśpiewała kilka utworów. W maju 2021 odbyła się premiera płyty “MONIUSZKO200”, która została nagrana z orkiestrą AUKSO. Album składa się z CD + DVD w wersji koncertowej z sali NOSPR w Katowicach. Są to nowe interpretacje utworów Stanisława Moniuszki we współczesnych aranżacjach. Obecnie Artystka pracuje nad swoim kolejnym albumem.

Bilety: 45 zł, 55 zł w dniu koncertu.

fot. Dominika Cuda

0 0 votes
Article Rating

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x