Foto. Zbusovani - mat. WCK Wadowice

Kampervanem przez świat – czyli wakacyjna edycja Klubu Podróżnika „Bez Paszportu”!

Po raz pierwszy w sezonie wakacyjnym Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkową edycję Klubu Podróżnika „Bez Paszportu”. Tym razem spotkanie odbędzie się w plenerowej scenerii – Domu na Dzwonku (ul. Widokowa 27, Gorzeń Dolny), a goście opowiedzą o szalonym, podróżniczym życiu w kampervanie!

11 lipca 2024 (czwartek) Dom na Dzwonku

– godz. 17:00 animacje podróżnicze dla dzieci

– godz. 18:00 spotkanie z rodziną Zbusovani, prezentacja i możliwość obejrzenia kampervana

Zbusovani to rodzina, która kilka lat temu postanowiła zmienić swoje życie na nieco niestandardowe. Ania, Krzysiu, ich syn Olek oraz trzy psiaki, rzucili dotychczasowe prace, zbudowali kampervana i wyruszyli w podróż. W podróż nie tylko liczoną w kilometrach.

Na swoich spotkaniach opowiadają o podróżowaniu z dzieckiem, o pracy sezonowej w Polsce, workaway oraz pracy zdalnej z kampervana. Swoimi przygodami dzielą się również w mediach społecznościowych, gdzie pokazują swoją twórczość. Głównym celem zbusovanych jest zachęcenie rodzin z dziećmi lub czworonożnymi przyjaciółmi do ruszenia w świat, do podróży i otwartości na nowe i zmienne.

Jak mówią Zbusovani: „Dzieci chłoną wiedzę jak gąbka, codziennie uczą się nowych rzeczy, nabywają nowe umiejętności, których nie nauczą się w przedszkolu. Podróż oczami dziecka może wiele nauczyć również i nas dorosłych. Wspomnimy też o tym, że jeśli się czegoś bardzo chce to można, bez względu na wielkość budżetu”

WCK zaprasza nie tylko rodziny z dziećmi!

Mieszkanki z Gorzenia Dolnego przygotują słodki poczęstunek i lemoniadę.

Dom na Dzwonku ul. Widokowa 27, Gorzeń Dolny

Wstęp wolny!

Dofinansowano z budżetu Gminy Wadowice.

Klub Podróżnika „Bez Paszportu” rozpoczął swoją działalność w Wadowickim Centrum Kultury w 2005 r. Od początku istnienia Klubu swoimi wrażeniami z podróży podzielili się m.in.: Beata Pawlikowska, Marek Tomalik, Tomek Michniewicz, Ola Dzik, Wojciech Cejrowski oraz wielu innych, interesujących ludzi. Dzięki ich opowieściom odkryliśmy niezwykłe miejsca całego świata: tropikalne lasy, gorący Czarny Ląd, zimowe zakątki Kamczatki, malownicze tereny dalekiej Australii czy majestatyczne góry. Klub Podróżnika łączy miłośników bliskich i dalekich podróży, pasjonatów przygody, entuzjastów odkrywania wyjątkowych zakątków i amatorów wędrówek.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x