Kalwarianka zamknięta od 22, a parking przy Kalwariance nieczynny od 12 lipca

W związku z przebudową parkingu przy Kalwariance będzie on nieczynny od 12 lipca. Dodatkowo w związku z licznymi interwencjami mieszkańców oraz gości hotelowych obiekt Kalwarianki został zgodnie z regulaminem zamykany od godz. 22:00.

Przypomnijmy, że środki na remont parkingu przy stadionie MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska w wysokości 608.146 zł zostały otrzymane z  Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych dla gmin górskich.

Warto w tym miejscu podać także informację, że w związku z licznymi interwencjami mieszkańców oraz gości hotelowych obiekt Kalwarianki został zgodnie z regulaminem zamykany od godz. 22:00. Zarządca obiektu (CKSiT) podpisał w tej sprawie umowę z firmą ochroniarską, która ma zapewnić spokój i bezpieczeństwo na obiekcie.

Duży plus, bo nie będzie przez jakiś czas burd (tzn. podczas remontu). Za to potem – aż strach pomyśleć. Pewnie pojawią się ławeczki i dodatkowe oświetlenie, żeby się lepiej imprezowało – ups – tzn było bezpieczniej… W sumie stadion i centrum rozrywki w sercu miasta – to tylko w Kalwarii – komentuje zmianę na facebooku jeden z mieszańców.

Nie wszyscy mieszkańcy są jednak zadowoleni z zamknięcia obiektu późnym wieczorem i nocą na okres wakacji…

fot. Maria Wrona

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x