Jak znaleźć filmy z sesji Rady Miasta Kalwaria Zebrzydowska – poradnik

Przygotowując jeden z materiałów, chciałem wspomóc się materiałem filmowym z ostatniej sesji Rady Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej, ale niestety nie było go już na serwisie YouTube. Materiał poszedł bez filmu, ale postanowiłem w wolnej chwili poszperać, bo przecież Ustawodawca (Sejm RP), kazał zamieszczać te materiały w internecie.

Na początku, jak każdy normalny użytkownik internetu rozpocząłem poszukiwania od strony Urzędu Miasta [link] (oczywiście ręcznie, bo wyszukiwarki jak nie było, tak nadal nie ma), ale ani linku, ani zakładki na stronie głównej nie było. W zakładkach także. Dopiero na stonie BIP [link] Urzędu Miasta Kalwaria Zebrzydowska odnalazłem archiwum nagrań.

Aby ręcznie do niego dotrzeć, należy wejść na stronę BIP —>Rada Miejska —> Sesje —> ARCHIWUM NAGRAŃ

[LINK] DO NAGRAŃ SESJI RADY MIASTA

Wystarczyłoby jednak link do archiwum nagrań dać na stronie internetowej urzędu miasta, lub dołożyć odnośnik przy zakładce Rada Miejska. To jest mniej niż 10 minut pracy, licząc zaparzenie sobie kawy.

Chyba, że komuś zależy, aby nagrania z sesji nie były łatwo i przejrzyście dostępne… Ciekawe czemu kanał Urzędu Miasta na serwisie  youtube.com świeci pustkami, a przecież tyle transmisji było na facebooku…

redaktor naczelny

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x