mat. nedesłany

Gabi Katzer w rockowym stylu zaklina księżyc!!!

Moonlight to kolejny singiel młodej wokalistki z Kalwarii Zebrzydowskiej.  Jest to mocny energetyczny kawałek osadzony w stylistyce rockowej.

Autorką tekstu jest sama wokalistka zaś za muzykę odpowiedzialny jest Kamil Sadek. Mocne gitarowe brzmienia dopełnione niebanalnym tekstem sprawiają, że jest to ciekawa propozycja dla każdego bez względu na wiek. Sama wokalistka twierdzi że jest to jej sposób na popularyzację tego stylu muzycznego wśród jej rówieśników ale i uśmiech w stronę publiki pamiętającej klasyki muzyki rockowej . Utwór został opublikowany wraz z teledyskiem na platformie YouTube, oraz na platformach streamingowych. Aktualnie artystka skupia się na powiększaniu swojego autorskiego repertuaru. 

mat. nadesłany

Gabi Katzer to artystka, którą mieliśmy okazje poznać podczas eliminacji do Junior Eurovision 2019 wtedy jako 12 latka zwyciężyła odcinek specjalny programu Szansa Na Sukces z zespołem Papa D. Zwycięstwo to dało jej możliwość rywalizację z Viki Gabor w wielkim finale o reprezentację naszego kraju w Eurowizji Junior. Od tego momentu młoda wokalistka rozpoczęła współpracę z czołowymi kompozytorami min. Juliuszem Kamilem czy Mikołajem Blajda twórcą Filharmonii Futura. Rok temu Gabi założyła zespół i wraz z muzykami tworzy i koncertuje. 

W najbliższym czasie będziemy mogli zobaczyć ją na żywo podczas występu na Dniach Gminy Kalwaria Zebrzydowskiej.

Zachęcamy do wysłuchania nowego utworu oraz do śledzenia poczynań tej młodej artystki.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x